Neměla by to nová inkvizice patřit spíš do nej keců? Podle mě to sou až moc chytrý kecy
znáte mě z televize
24. 5. 2006, 08:37
Hele nechce jet někdo v sobotu do Tábora? Jedem tam po poledni autem z Berouna přes Prahu, dvě místa máme volný. Zpátky v neděli nejlíp eště dopoledne.
pe.klotrans pe.klo@centru
24. 5. 2006, 07:20
primo do pekla, rekl bych.
orp
24. 5. 2006, 01:42
hm, tak to do tý doby určitě pokročili!
kam padaj ted?
dalila
23. 5. 2006, 23:53
no taky sem psal že už je to nějakej ten pátek... možná že už tak 5 let, cheche
Pacey
23. 5. 2006, 23:26
jo tak.
ale Logo už nefunguje, ne? nebo aspon ne v původní verzi.
dalila
23. 5. 2006, 23:22
jo byl to klub Logo... další moment byl, když Sisi na podiu zavrávoral, srazil se s kytarystou a oba zahučeli po takovejch schodech do propadla hned vedle podia
Pacey
23. 5. 2006, 23:19
jo, to si dovedu představit to kouzlo. nebylo to v klubu Oliva nebo Logo?
dalila
23. 5. 2006, 22:40
Pamatuju si koncert, už je to nějakej ten pátek, když hráli Gnu a Esgmeq někde v Říčanech a Sisi se tam před koncertem tak rozplác, že za něj všechny songy odzpívalo publikum... taky to mělo svoje kouzlo, cheche
Pacey ad inkvizice
23. 5. 2006, 22:06
pomoooooooc - kosa? voda? hnus? Fuckin´weather???
bojim, bojim...
FDF driver
23. 5. 2006, 21:25
Ve čtvrtek bude polojasno až oblačno, během dne od západu místy déšt. Noční teploty 9 až 5°C. Denní teploty 15 až 19°C. Západní až jihozápadní vítr 3 až 7 m/s. V pátek bude většinou zataženo, déšť nebo přeháňky. Noční teploty 12 až 8°C. Denní teploty 13 až 17°C. Západní vítr 4 až 8 m/s, nárazy 15 až 20 m/s.
ropuch
23. 5. 2006, 21:16
Ta poslední kapela v neděli, to bylo co?
Hnida
23. 5. 2006, 21:09
A nad Táborem se stahují mraky... Bude líp?
zákopčaník
23. 5. 2006, 21:01
hele kam zmizely vsechny listky na mudhoney??? uz 2 dny beham po praglu a shanim a nic:((((( nebo je celej predprodej jenom 20 listku pro mistni kapely a jiny protekcni zevly?! hilfe bitte........
a iq.defeat@seznam.cz
23. 5. 2006, 20:42
ať žijou straight edge kapely! těm tohle nehrozí..
XsoyaX
23. 5. 2006, 20:20