Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
Aran:
no v klidu, já na tom nijak nestavim.
Nicht 24. 5. 2006, 10:46
to N.: No to klidně může bejt, ale musí to bejt jednohlasně přijatý. Sítem proleze tak jedno z deseti. I míň.
Aran uv@silver-rocket.org 24. 5. 2006, 10:44
pnt:
nevim co oboje má znamenat.
N. 24. 5. 2006, 10:44
Aran:
to je jasné. že by to nebyla litánie nebo traktát.
N. 24. 5. 2006, 10:42
nea: pozn.překl.: A. nemyslí sukni hore nebo vtipné scénky ála ministerstvo švihlé chůze. I když to by asi taky šlo ;)
pnt 24. 5. 2006, 10:41
právě, na FDF jedu určitě, jestli mě nesežere tygr, nepřejede vlak nebo tak něco
pnt 24. 5. 2006, 10:40
to nea: Zhruba tak nějak. Musí nás ale všechny nějak bavit.
to pnt: Já jsem to ty vole stejně zapomněl doma. Jsem víš co... Jedeš do Tábora?
Aran uv@silver-rocket.org 24. 5. 2006, 10:39
Ádoši, strécu, nevím jestli dnes dorazím, mám obavu...
pnt 24. 5. 2006, 10:30
já ale nejsem Ten z kopce, jen si to tu prohlížím
n 24. 5. 2006, 10:30
to Aran:
a jak to funguje, když napíšu ink. - pošlu a když vás zaujme tak ji tam pověsíte?
nea 24. 5. 2006, 10:28
to znáte mě z televize: Richard to myslel jako Inkvizici.
to Ten na kopci: Třeba čekáme zrovna na tu od tebe!
Aran uv@silver-rocket.org 24. 5. 2006, 10:24
http://www.ticketpro.cz/?…
pnt 24. 5. 2006, 09:55
a iq.defeat@seznam.cz: hele, podle zasvěcené zprávy měly být lístky od pondělí v prodeji, ale kdo ví...
pnt 24. 5. 2006, 09:55
Ach jo, z inkvizicí to jde z kopce...
Ten na kopci 24. 5. 2006, 09:51
Nevim, jestli to bylo míněno ironicky nebo ne, ale mám podobný dojem.
ad peklo.trans : Já pro změnu nabízím cca 3 fleky na trasu Jižák, město snů, (konkrétně Háje netoliko urnové) - město husitů, a to v pátek v čas podvečerní.
fousy.trans 24. 5. 2006, 09:16