jak naivni je mladi myslic si, ze bujarost je lepsi zkusenosti protreleho hrebce a plytke forky vrstevnika dusi dokazi potesit a rozptylit lip,nez verse na hrane sprostosti a galatnosti plynouc z ust gentlemana oslehaneho nejednim vetrakem....
old school
24. 5. 2006, 12:04
no nic richarde, mizím ven z kanclu.
měj se, fajn den.
neareal
24. 5. 2006, 11:56
r:
mecic jako mečíc nebo měsíc?
no však, dyk se taky bav :-)
každej podle svýho gusta (ad. mail o studentkách, hehe)
neia
24. 5. 2006, 11:46
miloucka: no, von pnt je priblizne asi tak muj rocnik devce...... mecic?
r
24. 5. 2006, 11:42
oprava:
dokud můžou.
miloučká
24. 5. 2006, 11:34
richard:
at se staří capi pobaví, doku můžou :-)
mladá bez kazu
24. 5. 2006, 11:33
pnt: nechaj si forky na milou nezkazenou slecno, vobejdo.....ci snad dokonce vobjedo? (damy necht nectou, nebo prominou)
richard
24. 5. 2006, 11:26
aha, tak to sorry. já fakt měl dojem že to dělá on. DsU teda vyrostla nová konkurence, co se taky nebojí vydělávat:) v promu na mudonney navíc kecaj, že v Evropě nehráli od roku 1995. co je tohle za blbost???
mty
24. 5. 2006, 11:14
Madony nedělá D Heroin U, ten dělá Pixle, pokud vím
pnt
24. 5. 2006, 11:03
Mudhoney ještě v předprodeji nejsou, řikali v Ticketpro. Každopádně pamatuju, že když hráli v Amsterdamu v Paradisu (přemejšlel jsem, že bych jel) na turné k minulýmu albu tak v přepočtu na naše koruny stál lístek asi 250 kč. Takže na tom Urbanově zvýhodněným vstupným mi něco neštymuje...
mty
24. 5. 2006, 11:01
pnt:
prejt prejt prejt a prejt prejty prejty prejt
ci5
24. 5. 2006, 10:59
nezkažená: já už je dlouho neviděl, nemaje tv, ale něco prostě utkví v paměti
pnt
24. 5. 2006, 10:58
spam, spam, spam, and spam, spammy spammy spam!
pnt
24. 5. 2006, 10:58
vobejda pnt:
no ty Monty Pythony si občas pouštim pozde v noci ale právě díky tomu si z nic zásadního nepamatuju.
nezkažená
24. 5. 2006, 10:55
je vidět, že jsi nezkažená nočním životem velkoměsta ani pokleslou tv zábavou M.Pythonů;). Nic, prostě normální fórek stárnoucího vobejdy
pnt
24. 5. 2006, 10:50