Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
DEPEŠ jasně, cokoliv. Jinak prosim Village Pepole, Deee-Lite, Jackson 5, Bangles, Motorhead. proste klasiku
Milan 24. 5. 2006, 12:38
depeš, toho nebylo loni dost. a možná jet trochu spíš do rocku letos. co třeba Sunshine?
domácí 24. 5. 2006, 12:37
GÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁNY!!!!
svít čajld 24. 5. 2006, 12:35
Clash City Rockers
Stayin´Alive
Enjoy The Silence
Like A Virgin
Dancin´In The Streets
pro ty tri jebaky 24. 5. 2006, 12:34
ja bych prosil "Especially for you" od Kylie Minogue a Jasoně Donovana
slizkej hat nemám tě ráth 24. 5. 2006, 12:34
Pro DiRRRties: nesmí chybět
Run DMC - My Adidas a Gwen Stefani - Hollaback Girl!!!
Swen DMC 24. 5. 2006, 12:32
black francis????? myslim, ze na zadnou alternativu nedojde.
green prophet 24. 5. 2006, 12:32
když ne barry white tak aspoň black francise
a hlavně ty Rapmasters 24. 5. 2006, 12:31
nemuzes hrat barryho white v orionu blbe.
to mi bude blbe 24. 5. 2006, 12:30
tak ja se pridam taky: new order - taky cokoliv, ac/dc - you shook me all night long, Barry White - COKOLIV ABSOLUTNE, kiss - rnr all nite.
s albarnem do pice 24. 5. 2006, 12:29
Když v Táboře tak Rapmasters!!!!
odborník 24. 5. 2006, 12:28
Pro DRRR TRRR:
MC Hammer - U Can´t Touch THis
Nelly - Hot In Herre
Entombed - Bringer Of Light
Dr. Albarn - COKOLIV
diky, vošouste za loňskej rok! 24. 5. 2006, 12:26
Kluci, prosim prosim: Manowar, Ghostface Killah, Talking Heads, Boney M, Temptations!
Zdenek Riha 24. 5. 2006, 12:25
dalsi wishlist na Drrr Trrr: shakira, nelly, meat loaf, vanilla ice, kool and the gang, smiths. diky, v sobotu se uvidime.
Micinka 16 24. 5. 2006, 12:22
ma pravdu old school starej chlivak.
mladej chlivak 24. 5. 2006, 12:21