DJ BOBO feat Karl Gott, Dara Rollins, Black Flag, Standa Hložek, Katapult
trisko
24. 5. 2006, 13:00
jak jsem mohl zapomenout na JIMMIHO SOMMERVILLA!
taky gej
24. 5. 2006, 12:59
Jimmi Sommerville, Lahar, Robbie Williams, Spice Girls, Snap, Stardust
at je disko
24. 5. 2006, 12:58
Ty vole s motly kru si vyser, tři sestry, kabát, harlej
profláklej anonym
24. 5. 2006, 12:57
prosim o blbost pro korn atd. a objednavam DEPEŠ, pharrela, ABBA, Motley Crue, Bros, Earth, Wind and Fire, Boston.
anonym
24. 5. 2006, 12:56
wishlist pro diRRRty tRRRinity
pearl jam - daughter, primal scream - jailbird, fatboy slim - cokoliv, moby - NIC PROSIM, Snoop - cokoliv s pharellem
d o g g
24. 5. 2006, 12:55
Sepultura, Korn, Linbiskit
prostě há cé
24. 5. 2006, 12:52
To by mě zajímalo kterou tu kapelu měla ta blbost přikrejt
axl
24. 5. 2006, 12:50
ja to posloucham dodnes vole a je mi ctyricetpet.
starej chliv, hnusny zuby
24. 5. 2006, 12:50
sorry, znova ........
Český? A co tydle holky z Moravy?
http://www.hradiste.cz/DD…
holky z Moravy
24. 5. 2006, 12:49
ivu fruhlingovou, bratri orfove, miou-miou, folk3mail, ememvoodoopoka.
diky, tesim se
24. 5. 2006, 12:49
Pičo voe, před pár tejdnama se tu každej kasal, co poslouchal v šestnácti za drsňárny, to se každej podepsal. Teď tu leze co kdo poslouchal vopravdu a je to tu samej anonym
Venda Metelka
24. 5. 2006, 12:48
Český? A co tydle holky z Moravy?
bigbítová pohoda
24. 5. 2006, 12:46
personl
žízis !!!
24. 5. 2006, 12:46
s klasikou di do prdele, kluci hrajte hity: Elvise, Bon Jovi, něco taky českýho.
Milan je gay
24. 5. 2006, 12:43