Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
dj klátič: přijede i dj mrdka?
mc kokot 24. 5. 2006, 15:06
old school:
mně rozptylují a duši těší všechy plytké forky.
dilila 24. 5. 2006, 14:57
ty tam: co bych ho stahoval, kdyz mam doma best of....
nebudu 24. 5. 2006, 13:48
Petra Spálenýho? Tak ho stáhni z krásnýho žúboxu, vypal, pošli ho do orionu, nejlíp eště dneska a doporučeně na jméno DJ klátič a v půl jedenáctý v sobotu večer mu zavolej aby na to nezapomněl.
ty tam nebudeš 24. 5. 2006, 13:40
a co petr spaleny kurva?
tam sice nebudu 24. 5. 2006, 13:31
dj: hehe, to se uvidí
becher 24. 5. 2006, 13:16
za panáka vám to všechno zahraju, blbci.
dj klátič 24. 5. 2006, 13:14
pro vite co: Animals?
Eric Burdon 24. 5. 2006, 13:10
a sichr VLASY
drž hubu 24. 5. 2006, 13:09
fšichni jste anonymní buzny a bojíte se přiznat, co za sračky posloucháte!!!!!!!!!!!!!! Já poslouchám O-zone diradiradej a vůbec se za to kurva nestydím!!!!!!!!!!
buzna anonymní 24. 5. 2006, 13:08
BE SURE TO WEAR SOME FLOWERS IN YOUR HAIR!!!
VIME!!! 24. 5. 2006, 13:07
...for those who come to san francisco...
vite co? 24. 5. 2006, 13:07
Fugazi - Waiting Room, The Streets - When You Wasnt Famous, Pulp - Common People, Life Is Life v jakykoliv verzi.
sem intos, vim 24. 5. 2006, 13:06
Boy George / Culture Club - cokoliv, Against Me! - Dont Lose Touch, ABBA - Dancing Queen, Girls Agaisnt Boys - BFF, Johny Cash - Ring Of Fire, Michal Tučný - Medicinman, Beastie Boys - Body Movin, Magnetic Fields - Papa Was A Rodeo, kondomy zdarma, John Lennon - Imagine
díky moc předem, dRRRtRRR 24. 5. 2006, 13:04
to je teda fofr, taky si prisadim: primal scream, doors, i.maiden, ac/dc (bon scott era), queen, snad si s tim poradite.
loni zpocenej 24. 5. 2006, 13:04