hey, srr distro zacina bejt fajn sbirkou :)
pavel janda
26. 5. 2006, 18:47
I Want Rock And Roll All Nite
(And Party Everyday!)
jojojojo
26. 5. 2006, 15:39
Eye of the tiger doufam bude taky.
prosim
26. 5. 2006, 15:28
já osobně jedu za houbaře
Bosák
26. 5. 2006, 15:24
žeby to tam vypadalo jako na "brannym cvičení" jo hehe
meruňka
26. 5. 2006, 15:05
a metla si vystačí s vyžebranym pivem a trikem slayer
Fulda
26. 5. 2006, 15:02
každýmu správnýmu pankáčovi by měla stačit flaška rumu a pásek s lebkama
Filda
26. 5. 2006, 14:55
...jó, guma, to je moje... A latex taky ujde.
broskvička
26. 5. 2006, 14:47
ale prdlajz čoveče - pořádný vysoký gumáky, pogumovanej pršiplášť, něco pře uši, dvoje rezervní punčochy, širokej klobouk, nejlíp taky pogumovanej, zahradnický rukavice, placatku něčeho na zahřátí a spostu dalších užitečnejch věcí
meruňka
26. 5. 2006, 14:34
takže s sebou čnorchl a gumák jo
rosák
26. 5. 2006, 14:17
totiž - chtěl sem říct, nenecham se zneklidnit předpovědí počasí.
pe.klo
26. 5. 2006, 14:05
hele, bude to v klidu. podle mě chcát nebude a co řikaj voni, to je mi prdele.
pe.klo
26. 5. 2006, 14:03
http://www.novinky.cz/dom…to mi vyliž prdel
ivánek
26. 5. 2006, 13:49