ha!
<|>
27. 5. 2006, 12:02
zbyl mi jeden květák, dá si někdo?
sXe! <|> sXe till death!
27. 5. 2006, 12:01
zase ste všici pod drogama
plk
27. 5. 2006, 11:26
čau pe.klo:
ci5 ani nemusí vstávat, ne?
N-5
27. 5. 2006, 08:47
CI5: To sem rád žes dorazil domu taknějak normálně, tak ti budu držet palce ať vstaneš a můžem jet do toho Tábora.
pe.klo
27. 5. 2006, 08:03
kdo je W: žeby se Wesy dostal někde v divočině k internetu...?
pe.klo
27. 5. 2006, 08:00
včera jsem se díval na fodbal a černobílý sekali trávník
w
27. 5. 2006, 03:35
pičo peklo vioeeee, gypsy byli cajk na ceste s pavlem voe... no drška....
ci5
27. 5. 2006, 02:33
hovno voeeee mam vščeckooo voee bneeee nomáín+ě nešee
ci5
27. 5. 2006, 02:31
Brr, teda snad doufam že si nikdo nezapomněl doma flašku rumu a pásek s lebkama.
ten co zůstal doma
27. 5. 2006, 00:18
to -, . :no a co bys rád?
pini
26. 5. 2006, 22:30
dobře
-
26. 5. 2006, 22:16
jo
student
26. 5. 2006, 21:20
je tu někdo
.
26. 5. 2006, 20:25
prijdte se 15. cervna podivat na sedmicku ceka vas nejvetsi rokenroll nasup od Smackdown fakt nebudete litovat
ital spagetak
26. 5. 2006, 20:04