a dneska teda navíc já.
A z P
26. 5. 2006, 12:46
Hele dneska a zejtra tu bude určitě klídek co. Nanejvíš nějakej moravák, kterej nemá prachy jet do Tábora
anonym z Prahy
26. 5. 2006, 12:46
mrkněte na......http://uberalles.wz.cz/frame.html
díky
Majtos humansteak@seznam.cz
26. 5. 2006, 12:06
drrtrr: chci doktora Albana voe! a Kisáky Dýtrojt rok sity
pnt
26. 5. 2006, 11:58
kdo nezustane na DRRRTRRR je --------- divnej.?
asi
26. 5. 2006, 11:18
to je brzo. kdyby ti to stacilo po pulnoci, tak se prihlas...
f.
26. 5. 2006, 10:33
v sobotu vecer / v noci. asi po konci zive produkce, 22-23? jestli me nikdo nevezme, tak me vezme draha ve 22:15. asi tak nak.
mic
26. 5. 2006, 09:49
Teď jsem si teprve všiml toho blikacího Banána vpravo dole... To je pěkné.
nepozornej...
26. 5. 2006, 09:23
to pek.lo - taky.
to mic - v sobotu kdy? Ja jeste nevim, jestli pojedu po skonceni v noci ze soboty na nedeli a nebo jeste schrupnu a pojedu az dopoledne...
f.
26. 5. 2006, 09:20
a nemate nekdo misto v sobotu zpatky do prahy?
mic
26. 5. 2006, 09:15
fousatej: taky nic?
pe.klo
26. 5. 2006, 08:53
no nic, stopařky to jistěj...
fousatej
26. 5. 2006, 08:40
Hele taky mam pořád jedno místo v autě, ale jedu až v sobotu
pe.klo pe.klo@centrum.cz
25. 5. 2006, 20:52
richard:
to bylo éro!
tohle se nedělá odpoledne...
neiiia
25. 5. 2006, 19:10
lilac prej výde na silver rocket, říkal to salám aran
nalezenej
25. 5. 2006, 17:57