taková pěkná řada! to by stálo za to bejt v horskym
veděc
28. 5. 2006, 15:14
We're leaving together
But still it's farewell
And maybe we'll come back
venus in furs
28. 5. 2006, 14:24
tadadáá-dáá tadatatáá its d fajnl káundáun!
hemrtajm debile
28. 5. 2006, 13:44
přátelský echo
přátelský echo
28. 5. 2006, 12:08
asambré téhid mihári!
Bossa ma
28. 5. 2006, 10:22
boku mo wakaran
~!@#$%^&*()_+|":
27. 5. 2006, 23:18
proč
<|>
27. 5. 2006, 16:44
pičovoe ! 2
(!) ( .)( .)
27. 5. 2006, 13:00
Doobrýýý
he he
27. 5. 2006, 12:57
co ?
(<->)
27. 5. 2006, 12:57
hovnopičo
<->
27. 5. 2006, 12:56
klídek, to přejde.
pápá
27. 5. 2006, 12:14
pičovoe !
(!) ( .)( .)
27. 5. 2006, 12:13
skandál! zkuste se někdo podepsat <|>
lojza
27. 5. 2006, 12:02