K Inkvizici: To u nás v Rozkroku tahle hudba na Silvestra docela šlapala.
R.
30. 5. 2006, 13:16
nějaký další fotky z Tábora?
zvědavej
30. 5. 2006, 09:12
tak to určitě přijdu!
komisařka Julie Lescautová
30. 5. 2006, 08:26
Jo, jo, dnes např. vystoupí v Galeryji na Lidické 9 v 19.00 urban folkové duo PIQUANT COPS.
chilli info
30. 5. 2006, 08:12
joo,v Brně dějou se věci...
roman
29. 5. 2006, 21:11
OTK = 4 + jezek
no comment
29. 5. 2006, 21:00
To je záhada s tim ježkem. Nenapsal to Foglar? Taky byly čtyři.
Ten pisatel by měl jít dělat do Noci s Andělem, alespoň by vše uvedl na pravou míru jako Saturnin, jen aby neměl špatnou míru.
další vědec ten průměrný
29. 5. 2006, 20:30
to no comment : kl.sl.-zřejmě slušný oddíl...
roman
29. 5. 2006, 20:27
http://www.brnoinfo.cz/fo…"Vystřídali je pražští OTK ve složení klávesy, baskytara, kytara, bicí a již zmíněný skvělý zvukař Ježek. V čele pak dosti melancholický a zvláštně zpívající zpěvák."
no comment
29. 5. 2006, 20:08
a máš to pyčo!
Luďkuv kamoš
29. 5. 2006, 19:20
Žádnej Luděk Teplý neexistuje. A co ten Bourek tam dělal, že na posedních třech fotkách je pokaždý v něčem jiným. A na každý vypadá hůř.
kamarád cihla
29. 5. 2006, 17:38
nemáme, buzno
René Š.
29. 5. 2006, 17:09
cesta byla delší, zato horší
malej, zato úzkej
29. 5. 2006, 17:08
Máte proti mě něco?
Luděk T.
29. 5. 2006, 17:06
Luděk, teplý publicista
taky dobrý ale ubohý
29. 5. 2006, 16:36