Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
K Inkvizici: To u nás v Rozkroku tahle hudba na Silvestra docela šlapala.
R. 30. 5. 2006, 13:16
nějaký další fotky z Tábora?
zvědavej 30. 5. 2006, 09:12
tak to určitě přijdu!
komisařka Julie Lescautová 30. 5. 2006, 08:26
Jo, jo, dnes např. vystoupí v Galeryji na Lidické 9 v 19.00 urban folkové duo PIQUANT COPS.
chilli info 30. 5. 2006, 08:12
joo,v Brně dějou se věci...
roman 29. 5. 2006, 21:11
OTK = 4 + jezek
no comment 29. 5. 2006, 21:00
To je záhada s tim ježkem. Nenapsal to Foglar? Taky byly čtyři.
Ten pisatel by měl jít dělat do Noci s Andělem, alespoň by vše uvedl na pravou míru jako Saturnin, jen aby neměl špatnou míru.
další vědec ten průměrný 29. 5. 2006, 20:30
to no comment : kl.sl.-zřejmě slušný oddíl...
roman 29. 5. 2006, 20:27
http://www.brnoinfo.cz/fo…

"Vystřídali je pražští OTK ve složení klávesy, baskytara, kytara, bicí a již zmíněný skvělý zvukař Ježek. V čele pak dosti melancholický a zvláštně zpívající zpěvák."
no comment 29. 5. 2006, 20:08
a máš to pyčo!
Luďkuv kamoš 29. 5. 2006, 19:20
Žádnej Luděk Teplý neexistuje. A co ten Bourek tam dělal, že na posedních třech fotkách je pokaždý v něčem jiným. A na každý vypadá hůř.
kamarád cihla 29. 5. 2006, 17:38
nemáme, buzno
René Š. 29. 5. 2006, 17:09
cesta byla delší, zato horší
malej, zato úzkej 29. 5. 2006, 17:08
Máte proti mě něco?
Luděk T. 29. 5. 2006, 17:06
Luděk, teplý publicista
taky dobrý ale ubohý 29. 5. 2006, 16:36