Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
jo to urcite....a z ceho ji tak vyrabej ty vegani?hovno je živočišný jak si jen voe dokazes predstavit......tak snad z mouky asi ne :/
ten co ví nejvíc, ale není si jistý 30. 5. 2006, 21:03
to je zmrzlina, vyrobena z nezivocisnych prisad, tipuju. hnus, vid?
ten co nevi nic 30. 5. 2006, 20:46
co je kurva "veganská zmrzlina" ?demence ste plni?
ten co ví nejvíc 30. 5. 2006, 20:08
kapoun, ocelový ptáky, plný koule - pořád tomu nerozumim
kohout 30. 5. 2006, 16:51
to pravě coby Jára Kohout nemůžes pochopit
pan Kapoun 30. 5. 2006, 16:48
eště co je na tý akci s plnejma koulema tak zábavnýho?
stále ještě Kohout 30. 5. 2006, 16:43
B: nebolí, my letci máme ocelové ptáky
pan Kapoun 30. 5. 2006, 16:38
halvne tady nereste burianka, protoze to bude teprv pe.klo
achjo 30. 5. 2006, 16:29
fotky bych taky rád nějaký
pelta tonik: zkoušel sem to v googlu a nic. jen sem narazil na todle, ale to je určo dávno profláklá věc, docela mě ale pobavila: http://www.musiczone.cz/r…

nedávno sem chatoval s nějakym chlapíkem z Brazílie, zajímala ho indie scéna u nás, poslal jsem mu na ukázku mp3 Lyssa - Superhombre a byl z toho dost nadšenej, prej tu věc pouštěl v nějakym lokálnim rádiu, tak sem si na to tak vzpomněl v souvislosti s tim vytrženim z kontextu vo kterym Buriánek mluvil.
pe.klo 30. 5. 2006, 16:14
..pouštět si kazeťák na plný koule? Celkem bolestivá zábava ne?
B. 30. 5. 2006, 16:11
erik: rozkmitej pendulum, uvidíš jak najednou naskočej!
pelta tonik 30. 5. 2006, 14:23
Hele taky bych zkouknul naky fotky z freedimu, videl sem tam kolem ctyrech peti fotografu a na netu kde nic tu nic :(
Erik 30. 5. 2006, 14:15
Jojo neni vetší legrace než si pouštět kazeťák na plný koule.
pan Kapoun 30. 5. 2006, 14:02
Pravdu díš. I ženám to slušně šlapalo.
R. 30. 5. 2006, 13:46
šlapat si na silvestra do rozkroků, tomu řikám zábava pravých mužů
pan Kapoun 30. 5. 2006, 13:27