Holky z naší školky, rules! Vo tom žádná
HB
29. 5. 2006, 15:36
e.: jak víš, že nepřístupnej?
p.p.
29. 5. 2006, 15:28
kdo je živí, kdo je podporuje? takoví živlové, fuj! chlupatý podvětví a michal šumachr...
podnapilý posluchač
29. 5. 2006, 15:27
tohle psal sám život.
larry bird
29. 5. 2006, 15:16
Inkvizice: A máte to! (smajlík hnusnej, jak to jen ICQ 5.1 umí)
A to eště Luděk zapomněl na Final Countdown, zlatý to hřeb večera!
Ale zajímalo by mě: To přišlo na mail SRR nebo to někde vyšlo?
A nebo si to zas vycucal z paty mistr mnoha identit?
Fousatej, co se tentokrát (ke svému překvapení) bavil...
29. 5. 2006, 15:12
jinak souhlas s posledni inkvizici, taky se mi udelalo spatne, hlavne z toho kluka v tilku.
e.
29. 5. 2006, 15:04
a nepřístupnej!
eve
29. 5. 2006, 15:03
hehe, ale poučnej
sex, drugs, r'n'r
29. 5. 2006, 15:01
ty vole to by byl smutnej pribeh.
vera chytilova
29. 5. 2006, 14:38
sociologický foto-report "osobnostní vývoj účastníků FDF"
flekáč
29. 5. 2006, 14:36
zase jsme zkušenější a vyzrálejší... nezačnem dělat archiv? příští rok zas společně.
ecolier
29. 5. 2006, 13:54
to teda!
bugrr
29. 5. 2006, 13:43
bgr, škl: koukám na ty khotzillovy fotky - voe nebyli jsme tady nějak mladší a hezčí?:)
http://www.silver-rocket.…
stařec a v noře
29. 5. 2006, 12:51
chvílema jsem si v Orionu připadal jak Koťátko ze Snídaně na Plutu, pak zase dejme tomu jako člen hodně potrhlý performance skupiny, to když se na baru hrála fackovaná a celou tu dobu samozřejmě jako "nejlepší tanečník disko". Dej si startku, je moc dobrá. Chtěl jsi rum? Dej si dva. Nezbývá než opět oděkovat táborským i dalším za super víkend.
pnt
29. 5. 2006, 12:01
jestli jsou na tom jen zpola jako já, tak mají problém s klávesnicí a svými roztřesenými prsty bych řekl; jinak po vyprání hlavy už mám vypraný i oblečení, ale potřeboval bych ještě vyprat játro
pnt
29. 5. 2006, 11:03