Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
Nechci nikomu dělat advokáta a sám vegan nejsem, ale není mi jasný, proč se pokaždý, když se někde objeví slova vegan / vegetariánství, zvedne vlna posměšnejch a ironizujících reakcí (a někdy bohužel nenávistnejch). Co je na tom tak pobuřujícího nebo spíš nepříjemnýho? Fakt nevím. Ty lidi jsou v pohodě, na nikoho neútočí - a jestli tam někdo mezi řádkama čte něco, co je pro něj nepřijatelný, tak je to jeho problém.
Aran uv@silver-rocket.org 31. 5. 2006, 11:35
To sem videl, ale jinak z freedimu nikde nic :(
Erik 31. 5. 2006, 10:18
a v pivu je zavražděnej ječmen a utýranej chmel...
jsem tu teď chvilku nebyl a nechce se mi prolézat tu tunu horskejch... -tohle jste viděli?http://sweb.cz/khotzilla/FDF06.htm
nežerte kytičky zviřátka pak maji hlad 31. 5. 2006, 09:31
v taborackovi je susena syrovatka
taboracek 31. 5. 2006, 07:58
Nezmar: Opečeme si tvou voodoo panenku z celozrnýho chleba.
tví milí vegani 31. 5. 2006, 00:46
To u nás v Xaverově (nejmenší vesnice okres Benešov), když máme akci tak prodaváme klobásy a ty vegetarianský určitě nejsou a přestou lidem chutnaj. Ale pak tam máme rozhodně vegetarianský pivo. To lidi berou nejvíc. Ať každěj pije a žere podle svýho rozhodnutí. Nic proti. Klidně mě nabodnětě na kůl, já to přežiju.
Nezmar všechno mi doroste 31. 5. 2006, 00:31
Hele u nás v cukrárně U Korun celý leta prodávaj točenou jahodovou, vo který se dá prohlásit, že veganská je. Je to něco jako mraženej jahodovej protlak, rozdrcenej, rozmýchanej, bez mlíka, bez vajec, bez masa, takže veganskej.
"vegan" zmrzlina Beroun 31. 5. 2006, 00:13
tak dobrou chut vsem.
víme 30. 5. 2006, 21:25
proc by mělo být mlíko v ovocný zmrzlině? pokud vim, tak třeba v táboráčkovi taky žádný neni.
víme 30. 5. 2006, 21:15
mliko, treba
vime? 30. 5. 2006, 21:13
no a co vás to sere, tak si ji nekupujte a bude to.
.. 30. 5. 2006, 21:10
Nevim co byste chteli dávat živočišnýho do ovocný zmrzliny ..
.. 30. 5. 2006, 21:08
V Holandsku se prodávala taková zmrzlina a vůbec nebyla hnusná.
Da 30. 5. 2006, 21:07
ani ne - ovocná je docela dobrá.
Da 30. 5. 2006, 21:06
nejsem si jistý
není si jistý 30. 5. 2006, 21:04