ehm, z praglu (sem to hlava derava)
limonada
26. 7. 2006, 16:14
a vodkundaťpak ?
hm ?
26. 7. 2006, 16:11
zdravim,
mam prosbu. chtela bych jet na tocnik, ale nemam s kym, a rada bych sehnala odvoz. takze jestli nekdo mate volne mistecko v aute, byla bych moc vdecna, samozrejme prispeju na benzin.dik moc, doufam ze se nekdo slitujete
kdyztak tel 776 321144, icq 292-954-992
limonada simca.limca@seznam.cz
26. 7. 2006, 16:07
V dnešní době už je to totiž přeci jen trochu specifický zboží????
DJ Zlato
26. 7. 2006, 15:36
ja bych ti jakube poradil, ale bohuzel mam maly pero. skoda.
hm...
26. 7. 2006, 15:14
vyborny byly tesly (nc 420-470???)
38cm v klidu
26. 7. 2006, 15:13
Ahoj,
vim že teď v tý natěšenosti na Točník na to neni moc čas, ale stejně bych měl dotaz, kterej vám možná přijde stupidní, ale to je jedno. Bohužel nepocházím z "vinylový generace" a teď bych to chtěl alespoň trochu dohnat a plánuju si koupit gramofón. A Právě v tom potřebuju poradit. V dnešní době už je to totiž přeci jen trochu specifický zboží. Tohle fórum je plný hudebních odborníků (s velkejma pérama), tak věřim, že jsem na správným místě. Takže: kde je v Praze nejlepší shánět gramec? kde ho maj za slušnou cenu (pro studenta)? jakej nejlíp koupit nebo je to fuk? atd. ...-?
Předem dikec za vaše moudré rady nad zlato!
jakub needs help
26. 7. 2006, 15:09
Malá změna ve fárplánu (
http://www.silver-rocket.…). Anyway si prohodili místo s Vas Szuszanne.
Aran uv@silver-rocket.org
26. 7. 2006, 14:15
dobry den, my jsme dcery.
tety
26. 7. 2006, 14:14
co napíše m11 je svaté!
2.8.
26. 7. 2006, 14:04
no na strankach zkousky siren pisou, ze 1.8.06.na strankach klubu vubec...
tak nevim zatim
26. 7. 2006, 13:37
pivo
ovip
26. 7. 2006, 13:25
2.8. Hradec Kralove El Diablo - ICTUS (temnej hardcore španělsko, ex Madame Germen) + Zkouška sirén (indie Hradec Králové)
m11 rave666@czechcore.cz
26. 7. 2006, 13:15
Náwrh k dokonalému hospodářstwí čili jak se udělá
dosti hnoje aby půda nejwětssi užitek wydávala
666
26. 7. 2006, 11:59
ty jo, posloucham ty MP3 letos vystupujicich a bude to bomba!!!!!!!
antidiycore nekid
26. 7. 2006, 11:45