Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
http://www.youtube.com/wa…
hehehe 26. 7. 2006, 18:32
poslouchal jsem ty mp3 a jako Balaclava jojo, jinak těšim nejvíc na Vas Szuzanne a Anyway, na ostatní jsem regulérně zvědavý
bystra 26. 7. 2006, 18:29
jo ale zato jich bude plnej hrad
sister latex 26. 7. 2006, 18:25
ne, kokoti
dr. vulva 26. 7. 2006, 18:19
Dever ani suzanne, nic neznám. Přijedou redhoti?
pp 26. 7. 2006, 18:15
moji favoriti jsou mír a láska
páska 26. 7. 2006, 18:11
Možná je to nekolegiální, ale co takle vaši favoriti na Točníku:
(mé pořadí)
1.Deverovka
2.Vas Szuzanne
3.A Spoon Called..
One Step More And You Die 26. 7. 2006, 17:51
http://www.youtube.com/wa…
chybí konec /nečekaná/ 26. 7. 2006, 17:18
dobrej gramec je sony za 3,5 litru bez zasáku ale šikovně si možeš propojit s hi-fi a použivat ho jak zasak
hoover 26. 7. 2006, 17:14
guth: neposílam, informuju !
Berowňack 26. 7. 2006, 16:52
se tesim na ten duhovej balon s logem, to vypada hezky, kdy jste to fotili?
aviatik 26. 7. 2006, 16:50
berownack: ty vole, slecna shani odvoz a nekoho kdo by jel s ni a ty ji posilas na autobus!!! samotnou! amaterismus.
guth jarkovský 26. 7. 2006, 16:43
limonada: Nový butovice bus "P" nebo jinej do Zdic a pak prestup do Žebráka a pak 15 - 20 minut procházka pod hrad
Berowňack 26. 7. 2006, 16:32
to jakub: Mám docela fajn Roadstar z Datartu. Na ty sračky, co mám doma (Emems, Wollongong, Lyssa atd.) to úplně stačí, žeáno.
Aran uv@silver-rocket.org 26. 7. 2006, 16:32
jakub: bazary s elektronikou...
pnt odborník spíš přes pipo 26. 7. 2006, 16:16