Děčínská kotva, volové! - ale nejlepší byl dycinky stejně FPP v SOkolově
ještě starší struktura
26. 7. 2006, 11:38
dáma: iš líbe diš!
dieter
26. 7. 2006, 11:36
ja rada macho bestie!
dama
26. 7. 2006, 10:17
neee.....SOPOTY !!
Jerzy
26. 7. 2006, 10:02
no to jo...kultovní je jedině BRATISLAVSKÁ LYRA ....
stará struktura
26. 7. 2006, 09:59
Pakliže se nějaký z tuzemských festivalů může chlubit přívlastkem kultovní, pak je to rozhodně trutnovský Open Air.
a máte to
26. 7. 2006, 08:42
hura, bude vam tam prset!!!!!!! a mate to vy hajzlove! hura!
http://www.novinky.cz/dom…
diycore kid
26. 7. 2006, 08:39
jak to myslys? damy maji prednost, ne?
mana
26. 7. 2006, 08:39
ad fárplán: styďte se vy šovinistické macho bestie!
feminista
26. 7. 2006, 08:31
2:27
po
26. 7. 2006, 02:27
Lo siento, no pueda venir al 666
senor Wydlak
25. 7. 2006, 23:12
...a umíte někdo tudle řeč ?
http://www.kli.org/
Worf
25. 7. 2006, 23:11
no ja se du nekam odlozit...
sorry por favor
25. 7. 2006, 23:00
ttp://slovnik.seznam.cz/search.py?wd=hallo&lg2=en_cz
por vavor muchacha
25. 7. 2006, 22:58
no habla ingles...
ajo
25. 7. 2006, 22:29