hele,macho,jakypak pruvodce? si delas srandu,ne,drahousi? dyt me milujes,ne?takle to je nelogicky,voe... dyt se na tebe tedkon asi vykaslu,ne? a nedostanes ani jednu... navic zas nicite holcicku,parchanti...
dama od tematu
27. 7. 2006, 15:51
http://o3.volny.cz/recenz…
aktualnost je moje druhy jmeno
27. 7. 2006, 15:34
co furt máte s těma medvědama? já tam vloni byl a ani jsem je neviděl (i když vim, že tam někde jsou...) a co kdyby (ty) psi, hezky uvázaní, třeba hlídali pokladnu? nebo můžou bejt v dodávce nějaký kapely a tinta jim tam může nosit ty falafely... Případně Co kdyby ty psi hlídali Kdyby psi aby správně točili pivo?
Mimochodem Tinto - tohle je už čtvrtá taškařice, nikoliv třetí...
kynolog amateur
27. 7. 2006, 14:40
nazdar bukvice (a další), nevím jestli budu mít do zítra auto ok - možná budu potřebovat odvoz, budete mít někdo místo?
pnt
27. 7. 2006, 14:33
ty voe extra rychlá gramatická pokladna!
uff
27. 7. 2006, 14:31
Tinta: hele mam napad, napis me na
wollongong@seznam.cz, nemam tvuj adresu.
Torr uv@silver-rocket.org
27. 7. 2006, 14:30
Napiš komu, čemu -> 3.pád -> možné tvary: mi, mně
Gramatická poradna
27. 7. 2006, 14:30
jako že budeš brzo starej?
žárovkou otočíš a bude tma
27. 7. 2006, 14:28
průvodce zde - kilo beru
macho gentleman
27. 7. 2006, 14:28
tak a dávam se na starší holky !
o 180°
27. 7. 2006, 14:28
Pro blondy girl navrhuju vstup 200 Kc z ty druhy stovky by se ji zaplatil pruvodce.
wydlak feminista
27. 7. 2006, 14:26
... to je takovej kolotoč, holky se často potkaj se staršíma klukama, už od puberty, čili ti staší kluci si pak jedou pořád ty mladší holky, který jsou i tím stykem se staršíma klukama rychlejc dospělý, tím pádem zase pak můžou kamarádit se staršíma chlapama
teorie věku a breku
27. 7. 2006, 14:24
No tak to vám děkuju, kucí, ale to neprojde ... Já bych jela fakt ráda, ale jedině se psema. Mohli by bejt třeba v autě, jsou zvyklí, ale auto by muselo stát ve stínu a nesmělo by parkovat daleko ... Což, si myslím, že je asi neproveditelný, co?
Tinta
27. 7. 2006, 14:24
Pro tebe 10x Pernštejn a ses tam kamo
vtipny
27. 7. 2006, 14:23
nevíte kolik je vstup na silver rocket summer six six six?
blondy_girl sweet16@seznam.cz
27. 7. 2006, 14:19