Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
nikam totiz nejedu
spratci 27. 7. 2006, 17:55
jasan,dva dny nejim,nepiju a nic neposloucham...
cleese3 27. 7. 2006, 17:54
neeeeee! neeee! a ne ane A NE! tak aspon chvili neprovokujte!
MAGOŘI
fakt jako mali 27. 7. 2006, 17:54
jste pripraveny?
Torr uv@silver-rocket.org 27. 7. 2006, 17:49
to by byla psina...
heheh 27. 7. 2006, 17:38
rin tin tin
. 27. 7. 2006, 17:29
a nejlíp kdyby hráli emo
nemo 27. 7. 2006, 17:06
Podle mě by se vše vyřešilo, když by se Tintini psi naučili hrát na nějaké hudební nástroje. Mohli by pak založit psí kapelu a hrát na Točníku (nejvíc by se hodili před Anyway). Když by pak byli na hradě jako vystupující umělci, ostatní psi a medvědi by k nim jistě měli respekt a bylo by to bez rvaček. Takže, Točník je v sobotu, dneska je čtvrtek -Tinto máš na to necelý dva dny, cvičit, cvičit, cvičit...
vždycky vymyslim to nejlepší řešení 27. 7. 2006, 16:57
jo veverka takovej typickej pekelnej tvor... a kam se vubec podeli ti notopyri? dyz je takovy pekelny vedro?
dama 27. 7. 2006, 16:54
dřevěným vysokoobrátkovým ventilátorem poháněným veverkou v kole..asi
cleese3 27. 7. 2006, 16:22
dead swan:
a jak to dělá?
Nea 27. 7. 2006, 16:15
jo to je pravda, ze je peklo uz na tocniku a porad nadava, ze musi vyhanet z veze smrad po netopyrech
dead swan 27. 7. 2006, 16:09
ci5:
hehe
Nea 27. 7. 2006, 16:01
ale bacha jo, peklo uz je na tocniku !!! A dela pruvodce !!!!
ci5 27. 7. 2006, 16:00
pruvodce přes předpeklí do pekla a zpět voe, jakejpak jinej asi co?
mačo pyčo 27. 7. 2006, 15:56