Tak ted jsme meli poradu, rozhodli jsme se, ze Hukot zustane doma. Tak v sobotu!
Torr uv@silver-rocket.org
27. 7. 2006, 14:18
To je fakt!!!!!!
Aran uv@silver-rocket.org
27. 7. 2006, 14:17
No vime, ze bys o ne starala Martino, a navic ja mam vase psy hodne rad! Ale jak to Adam napsal tak to je - hradni psy, medvedi, je to potencialni masakr... A neda se to resit jinak? Treba je nechat u sousedum? Chceme te tam videt!
Torr uv@silver-rocket.org
27. 7. 2006, 14:16
To Aran: O.K. Zůstanu doma, co se dá dělat ... nebyla jsem na prvních dvou ročníkách, nebudu ani na třetim a Hukot si to aspoň pořádně užije, hehehe
(btw svoje psy na takovejhle akcích mám zásadně na vodítku - nesnesla bych, aby kohokoliv obtěžovali)
Tinta
27. 7. 2006, 14:09
to Tinta: Jasně, není to zákaz, nemůžeme někomu něco zakazovat. Ale jak se tam píše, pokud to jde, nech hafy doma. Na prvních dvou ročníkách SRSS jsme zažili docela hustý rvačky a nechceme to zažít znova. A navíc na Točníku jsou místní psi a hlavně medvědi - není podle mě důvod je stresovat přítomností jinejch psů. Díky MOC za pochopení...
Aran uv@silver-rocket.org
27. 7. 2006, 14:03
do konírny s nima a hodit jim vursty a vydržej...
nebo jinak
27. 7. 2006, 14:00
jezis maria....
rebelka nebo co
27. 7. 2006, 13:56
Díky! No zrovna ten váš "fárplán" jsem nečetla, páč mi nenapadlo, že bych tam tudle informaci nalezla. Ale moc mi to tedy nepomohlo, věta "Jestli to jen trochu jde, nechte psy doma ..." je jenom doporučení, nikoliv zákaz. Pakliže tedy pojedu, moji dva hafové jedou se mnou.
Tinta
27. 7. 2006, 13:54
Jezis ty jsi zase pil dneska moc kofolu, co?
Torr uv@silver-rocket.org
27. 7. 2006, 13:53
hele, uz se hadaj, prset nebude.
blbci
27. 7. 2006, 13:51
Která kurva???
Aran uv@silver-rocket.org
27. 7. 2006, 13:51
Silver Rocket Summer Six Six Six se ruší, já s tím kurvou Torrem nic dohromady dělat nebudu!!!!!!!!! Sorry a díky za pochopení!
Aran uv@silver-rocket.org
27. 7. 2006, 13:50
To je kurva ten Torr...
Aran uv@silver-rocket.org
27. 7. 2006, 13:49
HA! Jsem rychlejší!!!
Aran uv@silver-rocket.org
27. 7. 2006, 13:41
Vstupný = 100kc.
Es war nicht ein Witz. Keine Hunde gefallen. Sie stören die Bären.
Torr uv@silver-rocket.org
27. 7. 2006, 13:40