Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
blablabla všechno jsou kecy ...důležitý je že bourek budí fakt něžně! to neumí ani moje matka
uaaaaa 31. 7. 2006, 19:24
pozdravovat Kubu Duška
pickles nea 31. 7. 2006, 19:10
Ty vole Točník totální mazec ... Anyway a Deverovka ... nevím výpadek paměti, sorrry ... ale ostatní kapely fajn.
Pro všechny ostatní, co nevydejchali Banánovy rapy ... "Banán" je projekt zpěváka z Balaclavy, kterej má polit hip hop vsuvky mezi songama Balaclavy ... Je to jedinej Banán co má buřta ... A s jeho názorama plně souhlasím ... Komu to vadilo, tak jeho problém ... Když kluci ze SRR brali Balaclavu pod svoje křídla, museli vědět, že tam ta politika je ...
Hukot 31. 7. 2006, 19:06
jako respekt ale..:
zkus exorcismus.
maj 31. 7. 2006, 18:57
jako respekt ale...
respektujeme ho (já alespon).
Chceš aby ta kapela byla skvělá akustická pochoden...Nesmí se prozradit a selhat lidskou tváří..když má (no prostě má) potřebu něco říct.
I wasnt there tak co.. 31. 7. 2006, 18:46
zdenda: já ale nepřišel na kázání, ale na muziku. a koncert Balaclavy se mi fakt moc líbil, koupim si desku. proto jsem tam stal a neodešel. jeho názory respektuju, jen mi vadí, kdy je prezentuje. prosím, respektuj i Ty můj názor.
jako respekt ale.. 31. 7. 2006, 18:41
nejsem.
zdenda 31. 7. 2006, 18:40
dead swan:
to je o chcíplý labuti.
chjú 31. 7. 2006, 18:37
jako respekt...:
jakej blbej respekt když te to sere?
to není respekt 31. 7. 2006, 18:36
zdenda:
nejsi zdenda Bartůšek?
ale fuj! twice 31. 7. 2006, 18:36
můj příspěvek mi nepřipadne "zneutralizovaný", můj postoj tam mysim vidět de, a to jasně. prostě sem se akorát nevyjádřil jednoslovně-dle Tvýho gusta. rozhodně sem ale mluvil miň než Banán. howgh
jako respekt ale.. 31. 7. 2006, 18:35
taky diky Berounakum za odvoz, se zase uvidime na strelaku a taky dik klukum z Vas Szuszanne za jablka trochu kysele ale dali se...ja vim ze tam pisou o dead swan, ale zajima me kdo me poznal...:-)
dead swan 31. 7. 2006, 18:35
nevim v cem Ti prekazi vystupy pane Banana mezi pisnema v tom abys sis udelal svuj nazor. Bud vdecnej za kazdyho kdo Ti rekne svuj. Nemusis ho prijmout za svuj ale mel bys ho prece respektovat. to je to samy jako ze na Tocniku vedle 5 desolathu hrali 2 krehky kapelky..nemusel jsi tam prece stat. nemusel jsi poslouchat ale mel bys respektovat a tolerovat jak je tak lidi kterym se libeji...
zdenda 31. 7. 2006, 18:34
...napsal pochopitelně...:
proti tobě vůbec nic.
aff 31. 7. 2006, 18:32
sorry ale neopíšu to:
to byl celkovej dojem z toho když se někdo pořádně k něčemu vyjádří
(nemyslím si a určitě je to, a chápu že, a...)
a jako sorry třeba to tak není..kdyby někdo měl něco proti..
a fuj! 31. 7. 2006, 18:30