Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
zdenda: ať se Ti daří, měj se fajn, chlape!
jako respekt ale.. 1. 8. 2006, 01:35
2 metalysta: myslis, ze by sis toho byl vedom?
John 1. 8. 2006, 00:17
Hukot...mozna proto ze byli tak dobry.
zdenda 31. 7. 2006, 23:44
PE.KLO: Co že sem to tvrdil? A proč zrovna Smashing Pumpkins?
Hukot 31. 7. 2006, 23:14
Nejchytřejší kecy fakt válejí... Mimochodem poslouchám taky pár metalovejch kapel a aspoň za sebe prohlašuju, že jsem předtím, než jsem se rozhodnul tento zavrženíhodný styl zařadit mezi mé oblíbené typy hudebního projevu, jsem nepodstoupil trojnásobnou lobotomii.
Ale stejně se fakt strašně stydím......
metalysta 31. 7. 2006, 23:12
dead swan:
dej pak vědět, jestli jo...
IMPORTANT 31. 7. 2006, 22:43
dead swan:
dofejme, že byl!!
alelujá 31. 7. 2006, 22:41
asi najsilnejsi zazitok jednoznacne fitty cola! nieco tak odporne som este nepil! inac po strastiplnej ceste som bol utahany a neuzil som si to ako by som chcel. v kazdom pripade nasledujuci den som stravil v opateri ludka a bary v chladku baru barka (krasny ludia ako vzdy) a nacerpal tak sily na navrat. dakujeme vsetkym!
michal z trencina 31. 7. 2006, 22:01
4 "jako respekt ale" jasna vec. kamo respekt. preji pekny vecer
zdenda 31. 7. 2006, 21:42
Hukot: Tak to si asi ani nepamatujes jaks nam tvrdil, ze ses bejvalej kytarista Smashing Pumkins....
pe.klo 31. 7. 2006, 21:12
no ja pro zmenu nespala vubec, pak asi kolem 7jsem na chvilku usla a pak me nekdo vzbudil, ale fakt nezne jenom takove potichu vstavat a jemne poklepani na rameno ( jak by se bal aby me nevzbodil :-) ) to me pobavilo, predpokladam, ze to byl Bourek :-)
dead swan 31. 7. 2006, 21:07
co mě nasířilo je že se našli jedinci kterým bylo zatěžko hodit kelímek nebo vajgla do koše který stál o metr dál...
cleese3 31. 7. 2006, 20:00
mě vzbudila zima. a kurva jsem se tam nastyd páč jsem si zapoměl zapnout spacák asi. ale to mi dojem nezkazí. jestli teda nechcípnu.
nemocnej 31. 7. 2006, 19:38
No,to jsem nezazil....me vzbudila zizen a podivne zvuky ve strevech..jo a taky to zasr. slunicko....
Die in sludge 31. 7. 2006, 19:35
musí se uznat, že Bourkovo buzení je vskutku epochální, neboť jsem byl vzbuzen, aniž by do mě někdo rýpal či kopal a dokonce na mě nikdo ani nepokřikoval, nehulákal, nešeptal a ani mi nefoukal do ucha, prostě se z ničeho nic, zcela přirozeně, vzbudím, vzhlédnu vzhůru -a tam Bourek!
Bourekv je Pán našich snů 31. 7. 2006, 19:35