my batmani vime svy...
http://www.myspace.com/jo…
dpvjubass
3. 8. 2006, 10:13
dj6-1:
kerejch dalsich? co to je?
muahaha
3. 8. 2006, 08:00
neeee rambikove sou srr, neee mam je rad fakt, jak se chovaj a tak vubec. Ale celkove jakej maj vliv na lidi je jenom vec tech lidi, bud to poberou/skousnoun bo ne ! Jejich vec a cesta a tech dalsich !
dj6 -1
3. 8. 2006, 00:16
NO jasně, Rambo je hrdina. Toho vyměnim jen za Coca-Cola zvykačku.
Wydlak infantilni
2. 8. 2006, 23:19
ne
ne ne
2. 8. 2006, 21:53
Cože?!!!! Žádná reakce na Ramba? STE V POŘÁDKU?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
?! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2. 8. 2006, 21:34
Tak a pro zmenu jeste jedno video z jůtjůb..a moji oblibenci...
http://www.youtube.com/wa…
Die in sludge
2. 8. 2006, 21:33
trochu starší, ale prima počtení. nutno scrollovat dolů.
http://www.trubeat.hu/ind…
bájos!
2. 8. 2006, 21:14
http://www.super.cz/co-se…
Nesmrtelnej strejda
2. 8. 2006, 20:58
nahodou je fajn ze je neco jako you tube sem konecne videla nejake videjka od patti smith ......to je fakt uzasna zenska...smekam pred ni
dead swan
2. 8. 2006, 20:05
http://www.czechcore.cz/i…
one more kačkala
2. 8. 2006, 19:47
serte na ty videa a šoupněte sem radši další fotky z točníku!!
666 999
2. 8. 2006, 19:32
Thank You for Your support!
You tube
2. 8. 2006, 19:16
dete do pice s tema odkazama na joutub
lol
2. 8. 2006, 19:10
http://youtube.com/watch?…
metalica
2. 8. 2006, 18:49