to byla jako nenapadna snaha podelit se o zazitky z dobreho ctiva,delam to z nedostatku komunikace...proto tu vlastne taky sem,ale ponevadz je to vetsinou o nicem,kdyz to neni zrovna o tocniku,tak je to marne...
psycho
3. 8. 2006, 13:14
hele, dneska jsou rakety na prazskem radio 1 91,9 fm (da se to naladit i na netu..
www.radio1.cz)
14 00 rozhovor emems
15 10 rozhovor OTK
richard posluchac
3. 8. 2006, 13:13
jezisi,uaaachrchr,glog brg... uz si to podmanuje moje mozkove bunky...hemisfery se oddeluji,latka S pusobi,du chytat msice...
psycho Dick
3. 8. 2006, 13:08
jo a mimochodem je tam toho hodne :-)
dead swan
3. 8. 2006, 12:46
mrknete se na tohle uaaaaa to muselo byt neco na sedme uz se tesim na listopad
http://www.youtube.com/wa…
dead swan
3. 8. 2006, 12:45
sísa:
uah, hodně novejch písniček letos :-)
zdraví tě F20.9the best
3. 8. 2006, 12:28
F23.8: vás si pouštím hodně dlouho, hehe
sísa
3. 8. 2006, 12:24
syn stehen:
nalad si nás!
F23.8
3. 8. 2006, 12:06
Vono bylo naky rano
Wydlak
3. 8. 2006, 12:03
F91.2: tak tohle rádio ještě neznám...
syn stehen
3. 8. 2006, 12:00
Socializovaná porucha chování
F91.2
3. 8. 2006, 11:48
ano, něco se se světem děje, dneska ráno jsem se nestih v klidu vysrat
psicho na entou
3. 8. 2006, 11:41
já ne.
Nea orderline deviation
3. 8. 2006, 11:32
na co mam na jutubu klikat aby se mi to spustilo,mne to nefunguje, me to nefunguje,to bude nakej vir,mame tu pocitacovou epidemii,vsichni pryc!
psycho
3. 8. 2006, 10:53
ja myslim ze vsichni co tu pisem jsme psychicky naruseni
John Jerry Mambo
3. 8. 2006, 10:45