Něco pro Dead Swan a taky Wesyho:
http://youtube.com/watch?…
pe.klo
2. 8. 2006, 18:36
to neni špatna stranka, ty voe tohle je mazec, a základní kámen mého hnusnýho života:
http://www.youtube.com/wa…
old šůrhend
2. 8. 2006, 18:29
Dead swan: Dekuji
zdenda
2. 8. 2006, 18:26
v tom klipu Dresden dolls to je bourek ne voe a vynetou?
old šůrhend
2. 8. 2006, 18:24
Nová fošna Voivod je na pultech, tak na co sakra ještě všichni čekáte?!!!
Away
2. 8. 2006, 18:19
a jeste mrknete na tohle jeslti to neznate :-D
http://youtube.com/watch?…
dead swan
2. 8. 2006, 17:50
nevim jestli se tady nekomu libi dresden dolls, ale jestli jo tak mrknete na tohle
http://www.youtube.com/wa…
dead swan
2. 8. 2006, 17:36
mě taky..jsou upřímný. člověk jako je (asi - neznám) banán težko může zpívat vo šukání..
um(ělec)
2. 8. 2006, 17:06
ja slyšel jen ten vynil co maj s co-ca ale texty mi přišly ok
mu
2. 8. 2006, 16:54
mě nakonec všechny kapely přesvědčili...hlavně na živou kačkalu jsem měl spadeno ale nakonec to bylo supr...ale balaclava měla výbornej koncert..ale stále jsem skeptický k jejich LP protože jejich texty...no co si o nich myslíte??
konstruktivní kritik
2. 8. 2006, 16:05
15:35 - V úterý v noci ve věku dvaaosmdesáti let zemřel bývalý fotbalista Ferenc Szusza, člen slavné maďarské generace z padesátých let.
Bács
2. 8. 2006, 16:02
to je soud panečku.
sonic judge
2. 8. 2006, 15:18
balaclava boy si to sice všechno okecal hezky; stejně jako tady ale hudba stála bohužel za hovno. sorry. asi si měl čelenku přes uši.
jinak mě nejvic nasral ten zmrd co odmitl orlovi dat cigaro a prudil nás v neděli celou cestu na nádr svym tupym ksichtem! to že byl dvakrát k viděni i v praze na nadru, s časopisem o italské kuchyni bo co to bylo, byl vrchol pičo!!
sonic jude
2. 8. 2006, 15:16
http://www.dusky.sk/pics/…
Za rok tudy
2. 8. 2006, 14:34
Pozdě, ale přece: Moc moc děkuju celému Silver Rocket kolektívu za úžasnej koncert na hradě. Už dlouho jsem se necejtil tak dobře jako tam a užíval si atmosféru. I když zúčastněné kapely nejsou můj šálek čaje, v hradním prostoru mě bavily. A i nejlepší koncert Balaclavy pro mě osobně z poslední doby! A to i přesto, že jsme měli jednu chvíli největší technické (výpadky kytar, porouchaná šlapka na bicí) problémy poslední doby:-) Takže ještě jednou MUCHÍSIMAS GRACIAS. kuba/laclava
kuba balaclava@email.cz
2. 8. 2006, 14:29