Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
ty vole ÚV umřelo, jinak to neni možný.
chci blbost! 27. 1. 2006, 15:21
já se smíchy pochčiju:-))
Jsem velmi dobry Reiki mistr Marcela a Karel Daňkovi 27. 1. 2006, 14:23
guru: jedu, vypravíme dodávku z prahy a budeme mluvit NEMESKY (Vzhledem k povaze ritualu nedoporucuji zasveceni osob mladsich nez 13 let. To mohu nabidnout pouze v doprovodu rodicu. Uhh!)
pnt 27. 1. 2006, 14:18
punk kvete: tak mám možná alzheimra (minimálně zaděláno) - na kytaru neumím, ale taky na ní rád brnkám
pnt 27. 1. 2006, 14:15
co treba, samo kamo...
shock tekk 27. 1. 2006, 12:41
ty scvrkly mandarinky jsou sympaticky, ale treba odbouravani negativnich energii na: http://www.freewebs.com/d… ?
guru josh 27. 1. 2006, 12:41
hele, co jsem našel na stránkách kapely METALLUX"
http://www.metalux.org/pa…
punk kvete v každém věku 27. 1. 2006, 12:11
platí panáky?
jo? 27. 1. 2006, 11:51
Zivot je nevyzpytatelny ta_kze: 2006-01-28 SO Mlada Boleslav - Restaurace Rychta v parku na Stepance, Kvetoslav Dolejsi Plati!!
Petr polvo@centrum.cz 27. 1. 2006, 11:45
kapelky, partičky, pohodičky.
mrdim 27. 1. 2006, 11:42
Vcera vecer sem poslouchal co hral Kay na radiu Wave. Pochutnal sem si moc. Fakt vyborny pecky!
Radim Radim@centrum.cz 27. 1. 2006, 11:21
....něco jinýho nezávislýho. zítra v Noře v Kopřivnic
vo půlnoci 27. 1. 2006, 10:50
kilan: právě jsem tak učinil! hlavně aby mi to neosmirkovalo něco jinýho...
dík za radu 27. 1. 2006, 10:45
...třeba tady v sekci obchod. Tahle deska ti osmirkuje duši.
Kilan 27. 1. 2006, 10:37
ATLANTIC CABLE JSOU LEPŠÍ NEŽ DŽIN! čím víc poslouchám tři empétrojky, které jsem si stáhl z jejich stránek, tím víc chci mít celou DARWIN AVENUE. Dá se objednat na dobírku?
better than monkey 27. 1. 2006, 10:28