no hlavne kdyz nechytnes kapelu
oprava
27. 1. 2006, 17:20
model deti deste je trochu blbej nazev pro prcgumu, co?
chyba
27. 1. 2006, 17:12
model emems - pro brutál
dort jak brus
27. 1. 2006, 17:11
Model Anyway - pro drsnej rychlej sex :)
Melnick
27. 1. 2006, 17:08
a ty ruzny modely prcgum bysme mohli pojmenovat po kapelach. model wollongong - pro intenzivni prozitek.
navrh?
27. 1. 2006, 16:58
A začnem vyrábět prcgumy. Na krabičku se logo vejde, název sedí a je to zapotřebí víc než ty dementní kompakty.
prcguma
27. 1. 2006, 16:41
jdeme vyrábět basebalové pálky, tam se logo vejde!
šéf
27. 1. 2006, 16:37
domluvime si hierarchii, nebo budeme klas. komuna? kazdopadne na stouradla se nevejde logo. posrany kapely jsme definitivne zavrhli, bratri a sestry?
bratr teplomet
27. 1. 2006, 16:18
šťouradla do uší jsou nezdravé...
šťoural
27. 1. 2006, 16:16
SRR bohužel krachuje, je nějaký sponzor?
úv srr ten nejvyšší
27. 1. 2006, 16:12
ne, žádný kapely. budeme teď vyrábět takový ty šťouradla do uší.
strategic management
27. 1. 2006, 16:01
to záleží na nás. co navrhuješ?
uv srr mistopredseda
27. 1. 2006, 15:58
..a nabereme jiný ještě ještě neposraný?
dotazz
27. 1. 2006, 15:54
Vyhodime vsechny ty posrany kapely, to jen pro začátek.
novej podsef
27. 1. 2006, 15:39
UV umrelo a prenechalo nam z fora Silver Rocket. takze cim zacneme? co zmenime?
novej sef
27. 1. 2006, 15:22