Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
to sem presne mel na mysli
nahrobní myslitel 2. 2. 2006, 22:54
hele ovado, to přece záleží na situaci, když mě třeba něco překvapí tak řeknu: "ty pičo, to je hustý" a třeba když mluvim o někom koho nemám rád, tak řeknu: "ta paní na poště je pěkná píča"
pičus z píčova 2. 2. 2006, 22:26
ta genetika je hroznej smejd. protestuju!
opolev 2. 2. 2006, 20:17
hej, je to docela nedávno, co se tady psali takový ty věci jako prasodýl, želvoslon a tak. tady na tý adrese to máte vyobrazený voe. na chvilku vo zábavu postaráno.

http://www.worth1000.com/…
malej českej opohad 2. 2. 2006, 19:59
tady na tekdle strankach se projevuje nejvyc ta ČESKA MALOST.
pitel 2. 2. 2006, 19:41
ja myslim ze kazda verze znamena neco jinyho....
narodni myslitel 2. 2. 2006, 19:35
nejvíc mě sere, když sou lidi sprostý
pyčo 2. 2. 2006, 19:32
já teda myslim že piča zní o 10000000% líp
jedno takový ovado 2. 2. 2006, 19:05
anketa!!!
sme se tudle hádali estli je jako lepší říkat piča, nebo píča...??? no co vy na to?
jedno takový ovado 2. 2. 2006, 19:04
dneska me z kola srazily jen dve auta....
kreten 2. 2. 2006, 19:03
na kole muze v tyhle kose jezdit jen messenger a kreten, strano zelenych.
fizl 2. 2. 2006, 18:11
já se svojí barvoslepostí nejsem v žádný straně a nejezdim v žádnym autě, i když bych moh, protože vim, že červená je na semafóru dóle
strana čeho? 2. 2. 2006, 18:07
jak říká kámoš: "Odtahové parkoviště? Všichni tam (jednou za čas) musíme...
strana růžových 2. 2. 2006, 17:28
mas jezdit na kole ty joudo
strana zelenych 2. 2. 2006, 17:25
Bullet Union popáté. Mezitím mi odtáhli auto. Mám odpoledne na hovno.
Aran uv@silver-rocket.org 2. 2. 2006, 16:51