jenže vole, to je zelenkavá
Janžurová a Krakonoš
3. 2. 2006, 12:46
a červenou?
červenáček
3. 2. 2006, 12:35
Miluju tohle fórum! Mám rád modrou.
ČERNÝ OTA
3. 2. 2006, 12:23
..a co je na tom divnýho ?
Lophophora Williamsi
3. 2. 2006, 12:18
Southern gardeners are famous for having thrown out a number of our best plants that are too easy to grow. That's what happened to China roses, pink phlox, crinums, double orange daylilies, St. Joseph's lily, Grand Primo narcissus, Byzantine gladiolus, Turk's cap, and numerous others.
Plants that grow themselves invariably end up on the wrong side of town. And as soon as snooty gardeners see some easy to grow plant in the ditch along the train tracks or growing in some crown tire planter on the south side, they associate the plant with it's environment and pan the plant as socially unacceptable.
a tak to je
3. 2. 2006, 11:16
přijde Viktor k soudu a...
Bahamy, Kajmany a Mallorca
3. 2. 2006, 11:10
Příjde salám k Mustafovi: Hele, nemáš nějákou uzeninu? A žili štastně až do smrti...
Tvrdý, Tlustý a Kožený
3. 2. 2006, 10:55
přisel Mustafa do MASO A UZENINY, pozdravil a masař se ptá: "takže salám a co bylo to druhý?"
hrdý Michal
3. 2. 2006, 10:24
Píča je kapela Popela. Takže pokud takhle tak se vlastně furt bavíte o muzice.. no
atd
3. 2. 2006, 10:17
Vejde chlápek do Bytový kultury. "Ty závěsný cingrlátka, co jsem kupoval minulej tejden domu se blištěj nějak moc, tak jsem vám je přišel reklamovat a vzít si radši ty rybičky. Nevíte, jestli jim u stropu nebude horko?!"
taky jelen
3. 2. 2006, 10:15
Dobrý den! Sháním akvarijní rybičky - neónky.....Neónky nepřišly ? Aha, tak mi zabalte toho malýho krokodýlka...Děkuji!
maso a uzeniny
3. 2. 2006, 09:54
Copak? Objev historickýho skvostu z doby, kdy by ty housky tuším stály asi 8 kaček???
nechápající
3. 2. 2006, 09:52
"dobrý den, prosimvás já bych si vzal deset housek."
...
"to dělá patnáct korun"
potraviny
3. 2. 2006, 09:31
"dobrý den, no já bych se chtěl zeptat jesti nemáte stolní větráky"
...
"nemáte...hmm tak děkuju"
elektro
3. 2. 2006, 08:34
ooo jaj smackdown!!!!!!!
ital spagetak
3. 2. 2006, 01:19