piece vole
rich
7. 2. 2006, 12:11
respect voe
spoonman
7. 2. 2006, 12:09
spoonman: ja vim vole, ze nic noveho nemaji.. ja tim mysle, ze hrali hodne veci z come on pilgirm, surger rose obdobi.... no
rich
7. 2. 2006, 12:05
hele, já sem teď ve škole, až dorazim domů, tak kouknu do slovníku..
esi jako ten pohůnek je důležitej
7. 2. 2006, 10:19
je tady někde "menšík"? ten má hnojárnu, ne...
polovysokej
7. 2. 2006, 10:05
A víte někdo co to je "pohůnek"??? Nedávno jsem se dohadoval s jedním, co tvrdil, že to je "nekvalifikovaná pomocná síla v zemědělství všeobecně". Já se ovšem domnívám, že jde konkrétně o "nekvalifikovaného pastevce"... Kdo má pravdu?
zemědělskej nevzdělanec
7. 2. 2006, 09:57
jó, přesně to tam píšou..
ten kluk se slovníkem
7. 2. 2006, 09:32
parchant ve staročeštině je ještě hezčí - pachrant
ten co hodně pamatuje
7. 2. 2006, 09:31
hele myslim že jo, ale teďka ho nemám u sebe
dostal jsem ho k narozkám
7. 2. 2006, 08:56
a je tam treba i "výkal"
či "exkrement" ?
7. 2. 2006, 08:52
já neim proč se soustředim na sprosťárny, když mě v tom slovníku stejnak nejvíc zaujalo slovo 'kukaň'
blbej
7. 2. 2006, 08:51
'mamrd' tam není, ale třea 'hovno' je tam definováno jako 'lejno'
a nejen
7. 2. 2006, 08:50
Ahoj, ty jsi náš novej opatrovník dětí?
Ne, ja jsem váš novej mamrd.
třeba tendlenc
7. 2. 2006, 08:46
a kretén je "zdravotně nezpůsobilý vojenské služby"
tam by se toho našlo
7. 2. 2006, 08:38
a 'holota' je synonymum k 'cháska'
žeru slovník spisovné češtiny
7. 2. 2006, 08:07