to neni leoš to je mrdání!!!
najtrajdr
7. 2. 2006, 13:21
V patek doporučuju hraje vkvatěrubech benedikta. mooooc libová muzika
kluk
7. 2. 2006, 13:21
fajn venco, jestli máš ty vodposlechy jak se řiká za lidovku, tak bysme to mohli sprubnout jak dívadlo třeba v rámci frýdymu. nebudeme sice první, ale kapří kari nesmí zapadnout. čč.
uličník
7. 2. 2006, 13:20
mares zere kapří kari. je to overeny
Vasek vaclav@fisherman.com
7. 2. 2006, 13:17
mlíko se Smetanou, na kakao s Marešem do deště
nedopočtenej pamětník
7. 2. 2006, 13:17
ty voe toje vobjew ..... sem slyšel že je tu něco novýho od debustrolu a ten basák to je kus chlapa co se nebojí chladnokrevný msty
mkurri
7. 2. 2006, 13:17
kakao do xichtu.hele mam libovej oběv: the darkness
kluk
7. 2. 2006, 13:15
kaviár nebo kakao?
mkurri
7. 2. 2006, 13:13
Byl sem na tom SkaFundr.u v tý nový včelnici.no nářez.nechápu toho kdo řiká že je to ska.jak je možný že takový kapeli sou furt v ústraní a lidi jako leoš mareš žere kaviár a pije smetanu
Kluk
7. 2. 2006, 13:12
Tak pohůnek není od pastevectví ale od orání. Poháněl voly při orání a tak. Takže jinak oráč. Na to nepotřebuješ hnojárnu. Stačí ruky vod hlíny a holínky vod hnoje.
ten co hodně pamatuje
7. 2. 2006, 13:10
ty ten skafundr. 4. byl docela dobrej škoda že snimaa nebol slávek dolejší co hanzi?
mehrkurri
7. 2. 2006, 13:10
http://www.pitchforkmedia…
(rudy) linka jako důkaz
7. 2. 2006, 13:09
Pixies reunion jako jo, ale dinosauří Junior má čtrnáct novejch fláku v osvědčený sestavě J, Lou, Murph!
spissovneJ
7. 2. 2006, 13:01
love and piss
age of akvarium
7. 2. 2006, 12:28
kousek?
nebo mír?
7. 2. 2006, 12:13