Moje řeč.
Nebediktát
7. 2. 2006, 20:00
Kluk je blbost
A votom žádná
7. 2. 2006, 19:56
A co jako stráví? Jako tejden s křivákem?
Strávit neztravitelné
7. 2. 2006, 19:24
AD PROMOTXT>NEKDE TO NA ME VYPADLO...UZ NEVIM, ROSPAD JE FAKT HUSTEJSI NEZ VSECHNY MOJE HRUBKY TADY NA FORU...
LENIN
7. 2. 2006, 19:18
hlavně sou obludný. queen revival. děsběs eště větší než ta děsivá Benedikta!
ale mám jinej promotext:
"Kapela vznikla v roce 2001 po odejití Petra Pokorného a Petra Šťávy z kapely Parricide (technický death metal) a postupně se dopracovala k současnému, naprosto originálnímu pojetí hudby. Rok 2002 jsme strávili dvěma neúspěšnými pokusy o nahrání dema. Rok 2003 byla pauza ze zdravotních důvodů a v roce 2004 jsme konečně dokončili demo s názvem Jestli To Strávíš... , které zaznamenává u odborných kritiků i fanoušků obrovské úspěchy! Nehrajeme písně, ale Části Hudby, nezpíváme texty, nýbrž Příběhy. Naše živá vystoupení jsou též zážitkem i pro oči díky show, odpovídající naší Hudbě." (named: Harmony Bay)
děsotext
7. 2. 2006, 19:07
Voe The Darkness sou vobjev? Možná před třema rokama!
I don't believe in a thing called love
7. 2. 2006, 18:15
kdes to cet, tenhle povedej promotext?
pornotext
7. 2. 2006, 17:56
compassionate conservative folk
father preacher Flaggy
7. 2. 2006, 17:54
Skupina hrající rasantní melodický rock, která vznikla po rospadu deset let působící formace Bosworth.
promotext jak hovado
7. 2. 2006, 17:47
Skafundr
kluk
7. 2. 2006, 16:04
názor neni kvalitní, ani nekvalitní - názor je prostě názor
blbej co ji chtěl
7. 2. 2006, 15:18
1. 4. 2006 - 2. 4. 2006
Hrad: Točník
Čas: 10,00-16,00
Pořadatel: kat Mat a hrad Točník
Popis: Jako každoročně je úvod sezóny věnovánkatovskému řemeslu. Opět nás potěší svou návštěvou mistr katovského řemesla Mat, aby ná s v hradní konírně přenesl do dob, kdy spravedlnost využívala ochranných prostředků práva útrpného. Ostříží pohled kata Mata rozpozná hříšníka a jeho neoblomná ruka vybere z přihlížejících toho pravého. Těšte se...
Vstupné: Včetně hradního vstupného 65,- Kč dospělý, 45,-zlevněné, 16,-Kč děti do 6 let
Mat
7. 2. 2006, 15:15
lup ho!
facan
7. 2. 2006, 14:48
máš KVALITNÍ názor, a za ten se blbost nedává.
admin
7. 2. 2006, 14:48
blbost je podle mýho názoru obecně blbost
sem s ní můj@názor
7. 2. 2006, 14:33