Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
myslíš žalud?
voe 8. 2. 2006, 11:34
f kolik zejtra začíná ten Kaštan???
ten co nenašel 8. 2. 2006, 11:05
>:o(
>:oX 8. 2. 2006, 10:58
;-D
;-* 8. 2. 2006, 00:05
Spadnout už není kam!
Néééééééé 7. 2. 2006, 21:02
Ééééé, to mě zničí, já nemůžu, už jenom ty fotky, proboha. Tohle je škola parodie, DÍKY!
Bezbránice 7. 2. 2006, 21:01
todle? http://www.silver-rocket.…
heh 7. 2. 2006, 20:36
Hele, jestli je tu někdo z ÚV, jednou sem se tu náhodou prohrabala k rozhovoru s Vořechem, kterej dělal snad pro MF Dnes, nebo tak něco. Rozhodně to byla kuriozitka k neuvěřění, řvala sem u toho smíchy a hrozně ráda bych si to zas přečetla, ale nemůžu to najít. Kde to je? Byl tam jakože brankář nejhoršího českýho fotbalovýho týmu, padaly tam hlášky o šestikilovejch teplákách nacucanejch vodou a jiný pičoviny, bylo to fakt na protržení bránice. Nemohla bych dostat nějakej odkaz, radu, cokoliv?
Baník, pičo! 7. 2. 2006, 20:29
ty bys nepoznal, že pes smrdí, ani kdyby zapáchal..
jsem dneska slyšel 7. 2. 2006, 20:27
Co? Voni sou dva?!!!!!!!!!!!!
Petra Pí.. 7. 2. 2006, 20:24
Slávek Bourek?
martina MÍČOVÁ 7. 2. 2006, 20:14
Nebo Jandák.
Dostál Neustál 7. 2. 2006, 20:08
Lepší než Slávek Boura.
Markéta Majerová 7. 2. 2006, 20:08
...nesvědčí
tam má bejt ještě 7. 2. 2006, 20:08
Benedikta blbost nadruhou a votom taky žádná. kult skafandru už mě taky sere, ale prej ted co vodešel Padam hrat ten džezík, či co, tak prej s nima ma zpivat Slávek Dolejší
řeči není do řeči,řeči řeči nesluší 7. 2. 2006, 20:05