Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
Tady se zas střílí slepejma... Zajdou někam na tu kaši, prosimich
chris isaak 8. 2. 2006, 14:30
tak se teda vsadíme o všechny cigerety co má včela
kluk 8. 2. 2006, 14:16
tak vo kolik, že neska sestřelim aspoň jednu jalovici z pódia velký lucerny?
hitmaker 8. 2. 2006, 14:13
Jak píše ivan blatný-taky namém tolik cigaret jako včera,
taky nemám tolik cigaret jako včela.
kluk 8. 2. 2006, 14:13
i když se mi vod lopaty kouří, tak do toho bezdrátovýho nouťase musim čumět i kdyby krávy napřed vemenama padali...sorry, jeane-paule!
polovysokej čmanuál 8. 2. 2006, 14:11
a pozor žabák sartre promluvil
kluk 8. 2. 2006, 14:11
klasická zhulená dementní klientela silver rocket fóra. styďte se a radši jděte pracovat!!!
sartre 8. 2. 2006, 14:06
jo a vo kolik?
čmelúd 8. 2. 2006, 14:00
beru...
údolí čmel 8. 2. 2006, 14:00
sázím se, že svět je plný včel
Charles Louis Philippe 8. 2. 2006, 13:57
co se to tady kurva děje?
kluk 8. 2. 2006, 13:54
Alternativní scéna
BITTOVÁ IVA & BANG ON A CAN - Elida
EMEMVOODOOPÖKA - Dort jak brus
FRUFRU - Nevěř tichu
Tort IstDort 8. 2. 2006, 13:37
Kaštany začínaj někdy na podzim, ne?
žalud v létě 8. 2. 2006, 13:33
to prave ten ... nevi vole
bukvice 8. 2. 2006, 13:10
normalne. v kolik asi myslis, voe.
kastan 8. 2. 2006, 11:43