Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
jesus saves LOL
Robin Zonáda 14. 2. 2006, 14:33
no co, je to vůl
jasny 14. 2. 2006, 14:32
http://www.novinky.cz/kri…
detektiv Štika 14. 2. 2006, 14:29
a komercni... ale uz posledni. sory kveto fakt
http://www.emk-chemnitz.d…
rou hac 14. 2. 2006, 14:20
Jesus's Short Water Polo Career
lol 14. 2. 2006, 13:56
ste vsichni magori.
kveta 14. 2. 2006, 13:53
a...
http://www.mygeekyplace.n…
rou hač 14. 2. 2006, 13:39
oh džízis !
http://www.mygeekyplace.n…
rou hač 14. 2. 2006, 13:37
ale zase si nenechat srat na hlavu ne, jo
nasranej bolehlav 14. 2. 2006, 13:33
hele já to tady nechci zabírat pseudointelektuálníma žvástama, včera sem nemohl spát a poslední príspevek prede mnou me nenechal chladným, to je vsechno...tady je prostor na resení dulezitejsich veci ty jo;-) ale jen jedna vec...nepolemizuju protoze moje znalosti v týhle problematice nejdou az tak daleko, ale myslím, ze v jedný veci se pletes...lidi neverí a neverili ze strachu (to uz je ta poslední instance pro ty hloupejší), spís bych to nazval nadějí nebo něco v tom smyslu...v něco vyššího, jako že když ne spravedlnost pozemská tak aspoň něco po ní (neplést se závistí) co to nakonec srovná (takový posmrtný ekvivalent božích mlýnů)...nejde se na to koukat jen takovou tou bigotní katolickou optikou pak ti z toho musí samozřejmě vylézt, že takhle teda ne...osobně sem tím měl spíš na mysli, že se dneska víra a náboženství vůbec vnímá jako něco negativního a opovrženíhodnýho...jenže v konečným důsledku to tak podle mě není...jestliže tě něco má udělat lepším člověkem tak to smést ze stolu "protže to je nástroj k vydírání" podle mě není rozumný...ale to je fuk sou to stejně jen takové kecy bla bla bla...důležitý je bejt hodnej na ostatní lidi, nežrat tučný maso (lépe žádný maso...hehe) a pustit starý lidi v metru sednout, že jo:-D
alterego 14. 2. 2006, 13:26
Květoslav Dolejší - ten z Automotorevue ?
Fakt jo ? 14. 2. 2006, 13:16
dobytci: no jo, to je fakt. to by sem potom moh rvat anonce kazdej. jenze von sem leze, stejnak jen kdyz chce zviditelnit toho skalskyho posuka. takze to asi, voe, zapadne. si myslim jako subjektivne, jestli mi rozumis...
kamo 14. 2. 2006, 13:06
furt otravuje s kvetoslavem dolejsim. ja sem taky nepisu o kazdym prdu lyssy, i kdyz bych moh a bylo by to lepsi.
voe 14. 2. 2006, 12:26
jakto ?
kravo 14. 2. 2006, 12:19
polvo je trapak a vlezprdel, aby to nezapadlo
voe 14. 2. 2006, 12:15