Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
Hele, ty "kuci z KO" sou nějaký vykuřpéra, ty nejsou z Točníka nebo se k nim minimálně nehlásíme.
Točník 15. 2. 2006, 10:17
hele, tak jak s těma vinylama lyssy a emems??? cdčka nechci...tak co, no??
vinyl_boi avril.je.bohyne@seznam.cz 15. 2. 2006, 09:28
ste curaci, zase ste to posrali.
"kuci z KO" 15. 2. 2006, 08:29
Sorry chlapi, renonc... uz je to opraveno.
Töhötöm uv@silver-rocket.org 15. 2. 2006, 00:36
To ARAN: Ahoj díky za zveřejnění koncertu, jenom upřesnim, že se nekonal dneska, ale bude až 1. 4.
"kluci z Točníka" 14. 2. 2006, 23:56
Curlingový videoklip ke skladbě "Hearts On Fire" (Hammerfall) přestal fungovat. Švédské reprezentantky před chvíli podlehly Norkám vysoko 3:10. Na druhé straně není divu, neboť Norky před zápasem poslouchají EMPEROR.
metalmanyjak 14. 2. 2006, 23:00
LUKEMO ma maly pero...od vorecha me bolela prdel...
Chees transBIX 14. 2. 2006, 22:50
Vořech má malý péro!
Bourek to řikal! 14. 2. 2006, 21:01
aby ne, když...
31G 14. 2. 2006, 18:06
Úryvek z tiskovky:

S tour, které si na podporu své desky přichystali jsou připraveni rozpoutat brutální útok elektrifikovaných kytar. Jejich show je hudební psychóza, která přidává nový rozměr brutality do této hudební kategorie. Jejich masakr zneužívá vaše uši a končetiny a jde vám přímo po hrdle aby dosáhl vaší totální dezorientace. Jak chladnokrevně říká Rowell, „ Harcore není jen hudební styl. Naším úkolem je také trestat lidi. A já mám na mysli vážně trestat lidi“.

Neříkejte, že jsme vás nevarovali...!
Abaton 28.3 14. 2. 2006, 17:49
alterego: tak nějak, není vůbec špatný něčemu věřit - ale samozřejmě to chce trochu nadhledu...
takyego 14. 2. 2006, 17:09
myslim, ze stefan schauer to ma zejtra spocitany, ne?
kubina 14. 2. 2006, 16:18
torrus tarantulus vybornej!!! jen mi nekoho pripomina.
wayne 14. 2. 2006, 15:41
a hlavou dolu ne co ? heh
rou hac 14. 2. 2006, 15:30
este ze nejsme na czechcore, to uz by ste byli vsichni ukrizovany...
Abuch uv@silver-rocket.org 14. 2. 2006, 15:10