vobjednej ho po netu a mas to, kluku hudbymilovna brnenska
jasny jak facka
15. 2. 2006, 13:30
...KOUKNES POD TRENYRKY - MALOMESTO
JINEJ
15. 2. 2006, 13:29
chlapi, v kterým kšeftě v brně koupím dort jak brus? :)
jz
15. 2. 2006, 13:17
koukneš z okna - mladý maso
starej strejda
15. 2. 2006, 13:06
teda esgmeq. se to mota...
ten samej
15. 2. 2006, 12:51
ja bych zase cd esqmeg. nemam gramec.
cd boy
15. 2. 2006, 12:49
Jojo maloměsto, to se musí prožít. Koukáš z vokna - maloměsto, vylezeš z baráku - maloměsto, deš večer pařit - maloměsto, podiváš se ráno do zrcadla - maloměsto.
dyk já to znam na vlastní kůži
15. 2. 2006, 11:26
cina, malajzie, singapur...
uz se to plavi
15. 2. 2006, 11:20
to vinyl_boi: Já vim, sere se to fest... ale teď už fakt jsme hodně blízko oběma vinylům, nekecám. Všechno už míří do poslední fáze, je to podle mě otázka třeba tejdne nebo dvou. Globálná byznys chce svoje - jednotlivá díly se de facto vyráběj každej v jiný zemi.
Töhötöm uv@silver-rocket.org
15. 2. 2006, 11:15
ot těžko, tam se jenom sváží všechen bordel z velkoměsta
to tak
15. 2. 2006, 11:09
na maloměstech jsou nejlepší bábovky
tak
15. 2. 2006, 10:56
stahuje se sem maloměsto
urban bushman
15. 2. 2006, 10:53
to vinyl_boi: Co vím já, tak už jsou obě desky ve výrobě. Ale nejvíc ví Töhötöm.
Aran uv@silver-rocket.org
15. 2. 2006, 10:36
Pražáci ted fakt nejsme!!! Ale příznivci Country Western a KO hudby a všechny Vás zvem a můžeme tam probrat všechny žlučovitý výpady proti Nám!!!
Koubój
15. 2. 2006, 10:35
To budou určitě nějaký Pražáci
vesnice
15. 2. 2006, 10:20