Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
vobjednej ho po netu a mas to, kluku hudbymilovna brnenska
jasny jak facka 15. 2. 2006, 13:30
...KOUKNES POD TRENYRKY - MALOMESTO
JINEJ 15. 2. 2006, 13:29
chlapi, v kterým kšeftě v brně koupím dort jak brus? :)
jz 15. 2. 2006, 13:17
koukneš z okna - mladý maso
starej strejda 15. 2. 2006, 13:06
teda esgmeq. se to mota...
ten samej 15. 2. 2006, 12:51
ja bych zase cd esqmeg. nemam gramec.
cd boy 15. 2. 2006, 12:49
Jojo maloměsto, to se musí prožít. Koukáš z vokna - maloměsto, vylezeš z baráku - maloměsto, deš večer pařit - maloměsto, podiváš se ráno do zrcadla - maloměsto.
dyk já to znam na vlastní kůži 15. 2. 2006, 11:26
cina, malajzie, singapur...
uz se to plavi 15. 2. 2006, 11:20
to vinyl_boi: Já vim, sere se to fest... ale teď už fakt jsme hodně blízko oběma vinylům, nekecám. Všechno už míří do poslední fáze, je to podle mě otázka třeba tejdne nebo dvou. Globálná byznys chce svoje - jednotlivá díly se de facto vyráběj každej v jiný zemi.
Töhötöm uv@silver-rocket.org 15. 2. 2006, 11:15
ot těžko, tam se jenom sváží všechen bordel z velkoměsta
to tak 15. 2. 2006, 11:09
na maloměstech jsou nejlepší bábovky
tak 15. 2. 2006, 10:56
stahuje se sem maloměsto
urban bushman 15. 2. 2006, 10:53
to vinyl_boi: Co vím já, tak už jsou obě desky ve výrobě. Ale nejvíc ví Töhötöm.
Aran uv@silver-rocket.org 15. 2. 2006, 10:36
Pražáci ted fakt nejsme!!! Ale příznivci Country Western a KO hudby a všechny Vás zvem a můžeme tam probrat všechny žlučovitý výpady proti Nám!!!
Koubój 15. 2. 2006, 10:35
To budou určitě nějaký Pražáci
vesnice 15. 2. 2006, 10:20