18.2.2006 Klub 007 - KONCERT JE NEKUŘÁCKÝ! Doufám, že to je začátek hezké tradice.
řekniNEsobeckým kuřákům
15. 2. 2006, 20:35
každopádně paráda Emems a Atlantic cable na Melodce, těšim fest
ještě co má za ušima
15. 2. 2006, 19:34
to Aran: no čoveče, asi jak kdy. Třeba na Dětech deště nebo C (i když ty nejsou u Vás) bych se vsadil, že nebylo, ale možná jsem ho přehlídnul
chytrák
15. 2. 2006, 19:32
jo, za 250,-
chytrák
15. 2. 2006, 19:31
jednim vokem na hokej, druhym jestli mě tady zase někdo neobkládá
Thom Yorke
15. 2. 2006, 19:12
koukam na to a prohravame 2:1, sakra...
-a nevíte někdo proč hrajem v těch černo-červenejch drsech???!
fanda bude.zlato@mistri.cz
15. 2. 2006, 18:37
VYPRODÁNO !!!
: : :
15. 2. 2006, 18:18
VYROVNÁNO !!!
! ! !
15. 2. 2006, 17:55
jz: mi napis mejl a udelame byznys
m jeckylle@gmail.com
15. 2. 2006, 17:11
ok, mrknu, poptám se, dík :)
jz
15. 2. 2006, 14:12
to jz: Podle mě je distro Silver Rocket na spoustě koncertů v Brně. Minimálně teď 28. února, kdy tam hraje Lyssa, Vas Szuszanne a Bone Machine.
Aran uv@silver-rocket.org
15. 2. 2006, 14:09
za těch 250? :)
jz
15. 2. 2006, 14:04
řekni týpkovi v Indies, on Ti to objedná, pokud to tam rovnou nemá. ale budeš muset pak chvilku počkat. třeba squall a wollony jsem tam koupil bez problémů rovnou
chytrák
15. 2. 2006, 13:57
johnny cash byl nejhutnejsi depesak!
your own personal jesus
15. 2. 2006, 13:51
no jo, zas půl sta poštovný navrch a tak... :/
jz
15. 2. 2006, 13:45