Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
Ňák ti ujela ruka, ne?
překvapenážetotamfurt cpeš 20. 2. 2006, 11:18
kurva stacilo
mrdko 20. 2. 2006, 11:03
svycari dou po medajli. bacha na ne. vono, kdyz mas kouzelnika v brane a semtam tam nakej gol tomu souperovi spadne, taxe da udelat leccos. jen nevim, jestli je lepsi vypln brankovy konstrukve ebisr nebo gerbr. po tom masakru s kanadou, bych skoro hlasoval pro bergra.
prequapenejzesvycaru jako fsichni 20. 2. 2006, 10:51
svycari dou po medajli. bacha na ne. vono, kdyz mas kouzelnika v brane a semtam tam nakej gol tomu souperovi spadne, taxe da udelat leccos. jen nevim, jestli je lepsi vypln brankovy konstrukve ebisr nebo gerbr. po tom masakru s kanadou, bych skoro hlasoval pro bergra.
prequapenejzesvycaru jako fsichni 20. 2. 2006, 10:45
ebišr vychladne, pamatujte si.
prorok 20. 2. 2006, 10:43
svycari dou po medajli. bacha na ne. vono, kdyz mas kouzelnika v brane a semtam tam nakej gol tomu souperovi spadne, taxe da udelat leccos. jen nevim, jestli je lepsi vypln brankovy konstrukve ebisr nebo gerbr. po tom masakru s kanadou, bych skoro hlasoval pro bergra.
prequapenejzesvycaru jako fsichni 20. 2. 2006, 10:40
jo taliani sou husty. odehrat skoro celou tretinu v oslabeni, jenom proto, ze neudrzim nervy na uzde, to teprve dela hokejovej tym silnej. skoda, ze letos nebyli japonci...
nemocnej tv watcher 20. 2. 2006, 10:38
no ne nadarmo se menuje DICK kajanskej-pepr. a 200 broku? to asi nebyl jen jeden zasah...
zbloudily hilander 20. 2. 2006, 10:31
bavej se dva pikari na konci prazdnin "ty vole, to to leti. jeste se dvakrat vyspime a budou vanoce"
to rikal maly milan 20. 2. 2006, 10:16
Největší (nebo spíš nejmenší) borci sou Italové. Voe liliput 165 a naběhne na dvoumetrovýho Kubinu, sem se válela, tam stojí Kubina a u ramene mu končí helma typa, co ho tahá za rukáv a snaží se s nim třísknout vo mantinel. A dotoho Kazachstán se Slovenskem po 1,. třetině remíza 1-1. Co je to za divný výsledky? Švýcaři rozsekali Kanadu? VODKDY?!
Prosčuto 20. 2. 2006, 10:14
nefetuj voe
19. 2. 2006, 23:24
ale to není blbost!!! to je FAKT pravda!
jeník 19. 2. 2006, 20:13
tvoje matka je piča!!

pošli tuhle zprávu dalším 18 lidem, jinak se stane hrozné neštěstí!!!!!!!
je to pravda!!! Lukáš Vizpas to neposlal a během 7 dnů mu umřel pes!
Martina Stará to taky neposlala a vyhořel jí byt!!!!
jeník 19. 2. 2006, 19:49
Ale je to prostě krásný promyšlený zlo______Cílená rána_____I když do našich; musí se uznat soupeřova genialita jedinnýho severskýho ůderu!!!
Koncert na sedmičce prej teda dobrej? Všechno se stíhat nedá__
Äsimärä měsíc@dost.roc 19. 2. 2006, 14:10
tak jestli dostal Schauer za zlomenej malíček inkvizici tak to by Ruutu, měl dostat pěkně přes dršku ty jo
to je furt 17 sekund a pak tohle 19. 2. 2006, 13:39