Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
to dotaz: Já fakt nevím, ale snad dřív.
Aran uv@silver-rocket.org 20. 2. 2006, 18:01
a nějaký případný bude asi v létě?
dotaz 20. 2. 2006, 17:52
Gnu ve čtvrtek na Flédě nehrajou. Případný koncerty Gnu by se určitě objevily tady na tomhle webu v sekci KONCERTY.
Aran uv@silver-rocket.org 20. 2. 2006, 17:51
gnu se rozpadli
aranův bracha 20. 2. 2006, 17:44
nevite, jestli hrajou ve ctvrtek gnu v brne na flede?
orpa 20. 2. 2006, 17:37
jen co sem vyplnil žebříček na rok 2005 už je tady utajená indie bomba..prostě ty dobrý "nezávislý" věci stejně vždycky objevim pozdě
což takle za rok znova zhodnotit desky roku 2005

http://www.mp3.com/blood-…
kefír 20. 2. 2006, 17:09
Na tomdle webu znaj jenom dva druhy kapel:
http://www.ypsirocks.com/…
texan 20. 2. 2006, 17:02
hammerhead by šli hned po nich... a to je takovej problém zkontaktovat je přes e-mail, torrusi?
duh the big city 20. 2. 2006, 16:59
jezisikriste... tyhle blbce by mel vyzpovidat torrus tarantulus: http://www.ypsirocks.com/…
best bloke in the world 20. 2. 2006, 16:47
spíš péra...
cecotto 20. 2. 2006, 15:52
TAK TOHLE SOU NEJHUSTĚJŠÍ STRÁNKY, JAKÝ SEM KDY VIDĚLA!
Páni... 20. 2. 2006, 15:42
Já osobně na olympiádu mastím! teď mě spíš berou GOGOGO AIRHEART! Ale ani tohle není k zahození: http://www.warrensuicide.…
MI FI 20. 2. 2006, 15:14
inkvizitor cumi na olympijadu, tak nema cas inkvizitovat
Seš fakt uplnej debil Napiš něco do těch vokýnek, debile. 20. 2. 2006, 11:41
To tady nikdo nesejme Ruutu?!!!!!!!!!
?!!!!!!!!!! 20. 2. 2006, 11:30
vzhledem k tem casum to spis vypada, ze se to nekde zacyklilo
radobyexpert 20. 2. 2006, 11:28