lehce se obavam, aby ceskym hokejistum pri navratu z olympiady skutecne misto davida nehrala deverovka.... takovej vysledek...
lehce se obavajic richard
19. 2. 2006, 13:32
Transistor Transistor!
KGB
19. 2. 2006, 12:46
supr na tom cd je 44 songu tyjo !
ci5
19. 2. 2006, 12:41
Career Suicide - JO! Souhlas! Ale všimli jste si, kolik tam bylo kamer, když hrála Balaclava? Asi už se připravuje ten profil Banána do GENu.
Aran uv@silver-rocket.org
19. 2. 2006, 10:47
career suicide... jo !!!
ci5
19. 2. 2006, 03:07
Panebože monno____Těch sem si nevšim,,,,,,ÁÁÁÁ už se bojim_______
Äsimärä měsíc@dost.roc
19. 2. 2006, 02:30
stejně si vždycky říkám, jestli ty větráky nakonec sehnal nebo ne..................no?
m2
18. 2. 2006, 22:45
Švýcarsko - Kanada 2:0 v hokeji. Výsledek takový nečekal snad nikdo.
jen
18. 2. 2006, 18:12
selfbrush ma k atlantic cable teda dooooooost daleko, stejne tak lucas.
kris
18. 2. 2006, 18:03
Ty vole_____Duben je dobrej__díky silver rocket___
Äsimärä měsíc@dost.roc
18. 2. 2006, 15:59
Vsechen dobrej country/folk u nas uz si rozebrali jiny nahravaci korporace. Tyson, Austin, Selfbrush,... Neni z ceho vybirat, proste.
kruta pravda
18. 2. 2006, 13:59
kdy už srr vydá taky nějaký country???? nebo aspoň folk! no? všichni chceme!
nespokojený lid! tak!
18. 2. 2006, 12:35
co sem si přečet rec na Brus v MFd tak korg punk je jedna z nej chlív škatulí co se za poslední pětiletku otevřela.. takže sfouknout prach odvát smrad a bábo jedem!
bugrr
17. 2. 2006, 20:25
kurva patek fak !!!
http://www.cutestuf.com/m…
nerf
17. 2. 2006, 16:15