Nekecej, to je zaminka!
ši
20. 3. 2006, 07:59
Se lehko řekne, ale hůř nepije!
Nešťastný Miloš
20. 3. 2006, 07:34
Miloši, tak nedělej takovýhle kraviny furt!
ŠM
19. 3. 2006, 23:32
2 školábr: zdar, Brno je tak malý, že se musíme potkat až tady. Super stránka, dostala mě Inkvizice, výrok, že Bittová kvílí jako kyperská vdova mě málem natrhl bránici. Stav se 6. 5. na Favál, budeme tam hudlat s nějakejma dalšíma lůzrama. Měj se.
Klíma
19. 3. 2006, 22:09
škoda. nejsem z phy. chtěl jsem to dát na svůj web do akcí, jinak že to bude dort, je přeci jasný, jako loni. neva, dík
zvědavec
19. 3. 2006, 20:11
zvědavec:...nebylo - sorry, nemám skenr a těšení se je přece krásný, ne...? Bude to dort - neboj....a návod k získání letáčku máš koneckonců dole....
vl
19. 3. 2006, 20:04
to vl: bylo by prosím možný mi ten letáček poslat naskenovaný na mejl? kdyžtak dík moc
zvědavec bystricky.martin@seznam.cz
19. 3. 2006, 19:50
to vl: To ne, ale nějak to nestíháme uveřejňovat atd.
Aran uv@silver-rocket.org
19. 3. 2006, 19:29
...taky mě trochu překvapilo, že přes všechny Točníkový polo-tajnosti jsem ve čtvrtek nečekaně objevil v jedný nejmenovaný prodejně na Bělehradský letáčky s termínem, line-upem....neplánovaný únik informací?
vl
19. 3. 2006, 19:28
az dneska se ve mne pomalu usazuje prach, kterej rozvirili ve ctvrtek doomriders.
fakt
19. 3. 2006, 18:19
Ze snímku se zdá, že fotbalisté Bohemians 1905 vyhráli nějakou trofej, a že tedy do kulturní rubriky nepatří, ovšem zdání klame. To si jen zpěvák Jiří Kovárník (na fotce Bourek) ze skupiny Ememvoodoopoká na vyhlášení žánrových hudebních cen Anděl oblékl tričko svého oblíbeneho klubu. Skupina získala trofej v kategorii alternativní a nezávislá scéna. Je hezké, když umělci fandí, zvláště klubu osudem tak těžce zkoušenému, ale přiznejme si, že hezčí by bylo, kdyby taky sportovci takto fandili umění a nosili na vyhlášení fotbalisty roku třeba tričko s portrétem svého oblíbeného spisovatele. (Týden, 13. března 2006)
nedávám
19. 3. 2006, 18:05
Hnus to teda je! Navíc jsem ho pil s pohodovejma lidičkama...
Horší zážitel byl snad jen v pátek po Rambičovi, když jsem nadšene otevřel ledničku a v ní byla pouze čerstvá zelenina!
Nešťastný Miloš
19. 3. 2006, 17:57
Pěknej hnus. Takže tech par minulejch zasněženejch dní ses vůbec nešetřil.
Drak apokalyptický
19. 3. 2006, 17:05
Vodku s kokosovým džusem!
Nešťastný Miloš
19. 3. 2006, 17:01
A co pijes když sněží?
ŠM
19. 3. 2006, 16:50