Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
Bourek bez raketky: Co se dá dělat, pojedu jen na Jiráskův Hronov.
výletník 20. 3. 2006, 16:48
No to mě poser
ikea 20. 3. 2006, 16:44
Točník se ruší.Už mě to neba........
Bourek 20. 3. 2006, 16:43
pedro:
votevri si mail
ruzovy papir 20. 3. 2006, 16:41
to bourek:
mám rád tvá lakonická sdělení
pedrrro 20. 3. 2006, 15:50
Krteček, hih...

http://www.diycore.net/sa…
lopatka a kyblíček 20. 3. 2006, 15:38
petethepiratesquid sou nejlepší (a rozhodně nejsympatičtější) německá kapela!!!
mám pravdu, bo tomu asi rozumim ne? 20. 3. 2006, 15:33
Ale beze všeho... jak si přejete (Nárožnýho hlasem)
phone home 20. 3. 2006, 13:12
ale ano, bude, opraveno
Bourek uv@silver-rocket.org 20. 3. 2006, 11:47
he wants...of course
a mistake 20. 3. 2006, 11:22
a nezabitý dělník jako 31.3.v Mostu nevystoupí?
pedro is sad he want to see solotörr 20. 3. 2006, 11:22
jestli pak bysme dali do kupy celou abecedu SRR..já přihazuju po "panoj učiteloj" - H.A.T.E.! (kerý moc nemusim, takže doufam, že se mejlim)
další člen našeho vláčku to má těžky páč na řadě je CH
I´m underground teacher 20. 3. 2006, 11:20
a klasicka summer saga s těma starejma pákama jako gnu a emems ale bude taky..což?
jinak bych rád zdělil že PTPS v nácodě zahráli výborně ať už je tady vnímáte jak chcete..mám téměř stejný zážitek jako z Doomriders..
(no ale myslim to pro obě kapely jako pochvalu)
pedro 20. 3. 2006, 11:15
videli jste filmy divoke vcely, stesti a zejmena mistri? ja to o vikendu videl v realu! vesnice krasno, kousek od krnova... nejblizsic hospoda snad hodina cesty..ale..konzum, vedle nej statek, kde mistni ultra notorici chodi kalit...jestli poznate, co vam ted naliju! ..hm, nevim, nejaka trnkovice..checheche prevareny lih! s trochou citronu... zazitek roku...kamion, kterej tam omylem uvizl a oni ho ti hodni chlapici pomahali vyprostovat..pak cesta pana statkare autem do ziliny... kultura, zabava, smysl byti, pohoda, povinnost, ritual... CHLAST !
kr lih hard 20. 3. 2006, 10:31
Vas Szuszanne ... ja uz tö nevydrzel..... tam budou treba....
huba na spaciru 20. 3. 2006, 09:44