Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
Vždyt jo. To uz chapu, ze za to mužes ty. Ale tos toho vychlastal teda pořádně...
Šťastný Mrsky 19. 3. 2006, 16:47
hm, to neni jaro, ale dalsi otepleni, po kterym zas prijdou "snehanky"
matka priroda 19. 3. 2006, 16:45
Ne... ale ty kvetoucí stromy (jablkoně, hrušky) jsou z mých útrob...
Nešťastný Miloš 19. 3. 2006, 16:42
Takže Berentzen nas takhle zahřál.
Jan 19. 3. 2006, 16:25
Ne, to je tím, že jsem vyblil ten Berentzen (jablíčko, hruška atd.)
Nešťastný Miloš 19. 3. 2006, 16:09
Vsimli jste si ? Jen co se zverejnilo datum tocniku, venku se zacalo hlasit neco jako jaro.
Kuba Kuba.Lashena@seznam.cz 19. 3. 2006, 15:47
Ať už si příště nedám Berentzen, ať už si příště nedám Berentzen!
Nešťastný Miloš 19. 3. 2006, 15:44
ať už je 29.července*ať už je 29.července*ať už je 29.července*ať už je 29.července*ať už je 29.července*ať už je 29.července*ať už je 29.července*ať už je 29.července*ať už je 29.července*ať už je 29.července*ať už je 29.července*ať už je 29.července*
svatej Petr nebe@tocnik.cz 19. 3. 2006, 15:40
29. července?? to je velice cenná informace, díky!
jojo 19. 3. 2006, 15:10
Vyhrál jse medvídka Berentzena, páč jsem si koupil ten hnusnej panák... Štěstí v neštěstí...
Nešťastný Miloš 19. 3. 2006, 14:55
bude
Abuch uv@silver-rocket.org 19. 3. 2006, 14:45
a bude ten tocnikovej line-up nekde zverejnenej?
jk 19. 3. 2006, 14:41
ne ale zazpívá Dáda Patrasová
a možná příde i kouzelník... 19. 3. 2006, 14:04
bude tam hrát tokio hotel?
micina12 19. 3. 2006, 13:53
Tee see, peetcha, coondo!
Mum ptuka 19. 3. 2006, 13:30