Pro Clou taky něco píše. Bude se to menovat Cloumák.
Chechták
20. 3. 2006, 22:52
to dirty airlines: S váma má Karel jiný plány, píše pro vás s Fanánkem muzikál.
František
20. 3. 2006, 22:36
To Clou: Víš Karel nemá Emo rád
František
20. 3. 2006, 22:35
Nemáš zač
František Kaneček
20. 3. 2006, 22:34
dík za info všem!
zvědavec na točník
20. 3. 2006, 22:14
Spartě sluší jediné místo - poslední!
Chytrý muž Poslouchejte ho!
20. 3. 2006, 20:21
právě teď chlastáme v busu plzně a válíme se s nohama nahoře
pospa
20. 3. 2006, 20:06
prave ted nam skoncila posledni minuta normalni hraci doby.
repa
20. 3. 2006, 18:29
když už můžete vydávat i jiný losery, proč ne nás?
gatbois dirty airlines
20. 3. 2006, 18:09
A nas melodicky kluky byste s Karlem vydat nechteli???
CLOU to Frantisek Janecek naposledy
20. 3. 2006, 17:49
kurva takhle dlouhy cancy kdo to ma cist?
trench
20. 3. 2006, 17:16
Kluci, jak tak posloucham ty vaše desky, řeknu vám už je nejvyšší čas, aby po všech těch demáčích někdo z vás natočil opravdickou desku, s kvalitním zvukem. Domluvil sem se s Karlem Wágnerem a ten řikal, že bysme to mohli zkusit. Víte má studio, mikrofóny, míchací pult. Můžeme se domluvit se Standou z Pražský filharmonie a udělat k nějaký písničce pěkný smyčcový arange, jako sme udělali klukum z Lucie. Natočíme s Filipem Renčem klip a třeba to vyvezem do ciziny. Ale budete se muset složit na kvalitní nástroje. Ty si budete muset koupit sami. Domluvili sme se, že bysme mohli natočit ty kluky Wollongong, ale budete se muset přejmenovat, tohle je moc dlouhý. Co třeba On-Gong. To by bylo přijatelný řešení i pro vás ne?
František Janeček naposledy.
20. 3. 2006, 17:08
Akorát to bude chtít nějakýho tahouna, aby přišli lidi, co třeba Radiohead.
František Kaneček
20. 3. 2006, 16:54
Já všechny ty bezva kapely znam. Sunschine a Dirty Erlein posloucham v autě když jezdim do Bavorska. Udělam vám ten točník.
František Janeček
20. 3. 2006, 16:52
Ok, tak já ho udělam za tebe
František Janeček
20. 3. 2006, 16:50