Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
Víťa Vávra? To je tou citrónovou šálou. Nevim, podle mě ty mladý teďka už na to nemaj, takovej Bohuš Gay Matuš se jim nemůže s nějakym šátkem a pomatenejma textama vyrovnat, tam to nejde jak se řiká vod srdíčka.
Hanička Písnička Rezek 24. 3. 2006, 10:39
co kecas? ja mluvim jenom o vlasech a obleceni, a navic hezky. podlej ses ty.
janu 24. 3. 2006, 10:38
jo a ty kratasky, to ti va? mne to neva, ja to nosim taky a od ty doby co sem to videla u nich. jenze u holky je to i hezci. Rod Stewart? ten je u pilotů? toho este neznam.
jana 24. 3. 2006, 10:37
bacha na tu internetovou podlost - zas to probleskuje!
ejtys 24. 3. 2006, 10:37
jo, ještě to takhle krásně umí Víťa Vávra
hvězdička 24. 3. 2006, 10:35
a věřím tomu. On má stah ke kazdýmu posluchači jako táta. vid?
jako kluk 24. 3. 2006, 10:35
Ne ne, byl tam sám. Jako nevim, bejt tam třeba s Láďou Křížkem, jakoliv je to nepravděpodobná kombinace, tak du do nich. I když to neni zas tak nepravděpodobný-myslim, že maj stejnýho kadeřníka. Borek samozřejmě má pořád melír, nemá cenu měnit třicet let zajetý štýlo, kolikrát změnil imidž Tom Jones, co? Ani jednou, prostě ví, co mu de, ne. Měl to dobrý, fakt pěkný. Nahoře krátký, vzadu dlouhý...no jako Rod Stewart (potažmo Kay-jenom jinou barvu). Měl k tomu samozřejmě sladěný hadry, písková barva, triko pěkně zastrkaný do kalhot, aby mu netáhlo na zádíčka, kalhoty proklatě vysoko...řikám, pěkněj solidní chlůápek. Radost pohledět, fakt.
Borek Rulezzzzz 24. 3. 2006, 10:35
Já tenhle svět miluju. Prostě ti příde, že ses jedna z nich. Jak zazpívá, zatancuje, víš co takovýto že maáte společnej svět. Kterýmu rozumíte jenom vy dva.
myslim jako při koncertě 24. 3. 2006, 10:34
ne, ale viděla sem zaječí pacičku v jeho nohavici
hvězda 24. 3. 2006, 10:32
vidělas i náký kámoše? jako od mikrofonu?
lila 24. 3. 2006, 10:27
v létě nosí hodně krátký kratasy. dobrý, jako fakt odvaznej.
aurea 24. 3. 2006, 10:26
no právě...jaký má tedka? minule na kafi mněl melír, takovej moderní rozcuch jak se nosi.
janua 24. 3. 2006, 10:25
Hlavně je to hzrozně pěknej chlap. Už jenom ty vlasy!
Ta, co propásla životní ŠANCI!!!!!!!! 24. 3. 2006, 10:24
příšte ho pozvi, dyt je to hvězda z rádií.
já bych do toho šla 24. 3. 2006, 10:23
takže nezašli!
a safra 24. 3. 2006, 10:22