Víťa Vávra? To je tou citrónovou šálou. Nevim, podle mě ty mladý teďka už na to nemaj, takovej Bohuš Gay Matuš se jim nemůže s nějakym šátkem a pomatenejma textama vyrovnat, tam to nejde jak se řiká vod srdíčka.
Hanička Písnička Rezek
24. 3. 2006, 10:39
co kecas? ja mluvim jenom o vlasech a obleceni, a navic hezky. podlej ses ty.
janu
24. 3. 2006, 10:38
jo a ty kratasky, to ti va? mne to neva, ja to nosim taky a od ty doby co sem to videla u nich. jenze u holky je to i hezci. Rod Stewart? ten je u pilotů? toho este neznam.
jana
24. 3. 2006, 10:37
bacha na tu internetovou podlost - zas to probleskuje!
ejtys
24. 3. 2006, 10:37
jo, ještě to takhle krásně umí Víťa Vávra
hvězdička
24. 3. 2006, 10:35
a věřím tomu. On má stah ke kazdýmu posluchači jako táta. vid?
jako kluk
24. 3. 2006, 10:35
Ne ne, byl tam sám. Jako nevim, bejt tam třeba s Láďou Křížkem, jakoliv je to nepravděpodobná kombinace, tak du do nich. I když to neni zas tak nepravděpodobný-myslim, že maj stejnýho kadeřníka. Borek samozřejmě má pořád melír, nemá cenu měnit třicet let zajetý štýlo, kolikrát změnil imidž Tom Jones, co? Ani jednou, prostě ví, co mu de, ne. Měl to dobrý, fakt pěkný. Nahoře krátký, vzadu dlouhý...no jako Rod Stewart (potažmo Kay-jenom jinou barvu). Měl k tomu samozřejmě sladěný hadry, písková barva, triko pěkně zastrkaný do kalhot, aby mu netáhlo na zádíčka, kalhoty proklatě vysoko...řikám, pěkněj solidní chlůápek. Radost pohledět, fakt.
Borek Rulezzzzz
24. 3. 2006, 10:35
Já tenhle svět miluju. Prostě ti příde, že ses jedna z nich. Jak zazpívá, zatancuje, víš co takovýto že maáte společnej svět. Kterýmu rozumíte jenom vy dva.
myslim jako při koncertě
24. 3. 2006, 10:34
ne, ale viděla sem zaječí pacičku v jeho nohavici
hvězda
24. 3. 2006, 10:32
vidělas i náký kámoše? jako od mikrofonu?
lila
24. 3. 2006, 10:27
v létě nosí hodně krátký kratasy. dobrý, jako fakt odvaznej.
aurea
24. 3. 2006, 10:26
no právě...jaký má tedka? minule na kafi mněl melír, takovej moderní rozcuch jak se nosi.
janua
24. 3. 2006, 10:25
Hlavně je to hzrozně pěknej chlap. Už jenom ty vlasy!
Ta, co propásla životní ŠANCI!!!!!!!!
24. 3. 2006, 10:24
příšte ho pozvi, dyt je to hvězda z rádií.
já bych do toho šla
24. 3. 2006, 10:23
takže nezašli!
a safra
24. 3. 2006, 10:22