Ne, chtěla sem ho pozvat, ale ohromila mě jeho výška...
Páni, metršedesát?
24. 3. 2006, 10:22
Nebo na presíčko?
jena
24. 3. 2006, 10:21
Ale nezachraptěl...
A ta hvězda ne a ne spadnout
24. 3. 2006, 10:21
zašli jste na kafe?
jana
24. 3. 2006, 10:21
A usmál se na mě!
Ta, co tam tu hvězdu furt má
24. 3. 2006, 10:20
A já sem včera potkala Dalibora Jandu!
Ta, který spadla hvězda do vlasů
24. 3. 2006, 10:20
výborně!
a kde ses ted?
noce
24. 3. 2006, 10:17
Spis v pi.i
seppuku
24. 3. 2006, 10:10
kdyby me neporodila byl byh v prdeli
sob
24. 3. 2006, 09:38
já jo
sob
24. 3. 2006, 09:37
Plati snad clovek svy mame za to, ze ho porodila?
John kdo najde lepsi prirovnani
24. 3. 2006, 09:31
doufam že sis je v tý svý mateřský lásce jenom nestáh z netu.
capt.it´sFarTooLate,LetsGo2bed
24. 3. 2006, 06:33
Kdo nemiluje SLINT, nemiluje kurva ani svoji mamu
Captain good MORNING
24. 3. 2006, 03:28
Chcete rum? Tak vám nachčiju do huby, pánové!
Vypil jsem dnes spoustu rumu!
24. 3. 2006, 00:58
1.4. ping
14.4. pong
ping pong
23. 3. 2006, 23:53