Čumte, takhle má vypadat pořádnej chlap. Uplnej huňáč.
http://www.super.cz/co-se…
Uááááááá
24. 3. 2006, 11:12
I když na týhle fotce vypadá jak ten jeden chlápek z ABBY. Ale Jakub je lepší-mimochodem, jeho desku "Stýskání" teď prodávaj za 189kčs!
Žába k zulíbání
24. 3. 2006, 11:11
Paní Jandová, díky. Určitě o něj pečujete, dejte pozor, jak má na fotce tu bílou ponožku vidět (brr). Jinak díky oběma. A ty ruce v klíně, taky to nepůsobí dobře. Výraz ve tváři má milej. Jako chlapec.
gratuluju Bíba
24. 3. 2006, 11:10
http://www.super.cz/celeb…
Pacholík
24. 3. 2006, 11:09
Mimochodem, kdyby vás zajímalo, kde se ve čtrnáctiletý žábě vzalo tolik lásky k lidem a nesobecký radosti, naučil mě to Jakub Smolík. A spoustu jinejch věcí-třeba jak hřebelcovat koně a tak.
Ale Jakuba sem ještě nepotkala, bohužel
24. 3. 2006, 11:07
Takhle podobně včera vypadal, jen byl v barvě camel. A taky se mi zdá, že na týhle fotce má trochu odrostlej melír. Jenom sem se s váma chtěla podělit, předat kousíček z tý radosti, neškudlit si to ohromný štěstí, který mě potkalo, jenom pro sebe.
Miriam Jandová
24. 3. 2006, 11:05
Vy jste hrozně hodný lidi. za všecko.
jana
24. 3. 2006, 11:03
Pro skalní fanoušky:
http://www.super.cz/celeb…
Dalibor Landa
24. 3. 2006, 11:02
Nestyd se, na ctrnáctiletou holku seš uplne fajn. v mejch štrnácti sem Bee Gees neznala. zpívali jsme si z kancionálů.
januuf
24. 3. 2006, 11:02
Mně je 39, vlastně bude, už toho mám hodně za sebou...
panečku, jsem stará
24. 3. 2006, 11:00
14. A tobě?
Já se stydim
24. 3. 2006, 10:58
nevadí mi jestli seš mladsí.
jua
24. 3. 2006, 10:54
Hele, já tomu zas tak nerozumim! jestli je umělec, to nevim, ale jestli sou to dobrý lidi, to stačí. Nebo jenom navoko, a to mi teda sere. jinak máš recht, dobrej vodhad na lidi. kolik ti je?
jana
24. 3. 2006, 10:53
Ježiš kdo by moh nesouhlasit?!!!!! Dyť tohle je léty prověřená klasika, vo čem se tu bavíme! Dovolí si snad někdo spochybnit, že Bee Gees sou umělci?
JÁ se pěkně zlobim!
24. 3. 2006, 10:51
no vidíš, takže souhlasíš. a pak nam řikaj že jsme podlý...pěkně se zlobím!
jana
24. 3. 2006, 10:42