Tak jo, tak když je smír tak aspon nekdo vybalte jaky byly vcera FETCH a ty anglani?
KDYZ UZ JE SMIR
24. 3. 2006, 11:42
Jano, Tobě odpouštím. Chceš cédo? Honza s Frantou vydali "44"-album se stejným počtem největších hitů. Nebojim se, že mi ho přebereš-39 už je na miláčka moc starý maso. Promiň.
Odpuštěno Ale jenom Janě!
24. 3. 2006, 11:35
kuk
kluk ze slipů
24. 3. 2006, 11:35
suppa
ex otto
24. 3. 2006, 11:34
Já MILUJI a jsem MILOVÁNA, to jenom vy, závistivý parchanti, se s tim nemůžete smířit! Ale jedno vám řeknu, dejte si na Honzu pozor! Hubne a posiluje, rozkope vám prdele! A buďte rádi, že už neni kámoš s Frantou-ty dva by vás ROZNESLI!
Holka vod vohně
24. 3. 2006, 11:33
já to nevím, no a co? mně je fuk jak vypada laska ...Veřím ti že toho Nedvěda miluješ. Už se nezlob. Prostě jsem blbá no. Usmiřme se!!!
jízda s Janou
24. 3. 2006, 11:31
sem totiz slim jim
pokracuj holka
24. 3. 2006, 11:30
děsný! děsný! děsný!
příšerný
24. 3. 2006, 11:29
blbost blbost blbost, ty hyeno, nevis co je laska
a řeknu
24. 3. 2006, 11:29
A já ho miluji, miluji!
Ale víc vám k tomu neřeknu!
24. 3. 2006, 11:25
http://www.stratosfera.cz…
Koukni jak mě miluje!
24. 3. 2006, 11:24
dete uz do pici
alain sprost
24. 3. 2006, 11:24
to je krásný, to zahřeje...
roman tyk
24. 3. 2006, 11:23
Hele nech toho, jo? Asi nevíš, s kym mluvíš! Kdo Ti řek že platonicky? Já vim, co je to láska. A vim, co je to sex. Do tajů těhle záležitostí mě zasvětil muj současnej přítel. Chodila sem s Honzou už předtim, sbalil mě na Stánky, pak sme se na chvíli rozešli, von skoro umřel nebo co, no ale teď zase vydělává a sme spolu, šťastný jak nikdy. O víkendu vezme kytaru, jedeme k řece, stanujem, opejkáme buřty, sledujem hvězdičky, Honza zpívá... This is love, this is love, what Im feelin!
Anděla-14
24. 3. 2006, 11:20
Mně už příjde že se předvádíš. Je ti čtrnáct, nemůžes vědět, co je Láska. Nanejvíc jsi platonicky zamilovaná do starších mužů. Mně tydle holky lezou do zelí. Igor si fur píše esemesky...
bacha! juny
24. 3. 2006, 11:14