myslim, ze je to tady dneska v prdeli
pyj you pivo
24. 3. 2006, 13:11
http://www.immunology.cz/…
<-vopeč vurst
24. 3. 2006, 13:01
Vopečbuřtů? ŘVU smíchy!
Wabina
24. 3. 2006, 12:59
a já slizz jim, šťavnatá lasturko...
casanova z Nový Horky
24. 3. 2006, 12:58
Co to tady jako mělo bejt za obskurní happening? Že je někdo paf z toho fotra všech vopečbuřtů je divný, že to veřejně vykřikuje je ještě divnější. Ale že se to propírá na posvátným fóru posvátný stránky je sraní bohů.
Apokalypsa se kvapem blíží.
24. 3. 2006, 12:55
Máš recht.
Tapadapatalopotulos
24. 3. 2006, 12:55
nic jinyho nebylo, tak co voe!
zorbas
24. 3. 2006, 12:53
Řiká znalec v oboru:D
:D
24. 3. 2006, 12:38
metaxa je pro teplouse
bohuš matuš
24. 3. 2006, 12:35
včera mnam metaksa*****
zorbas
24. 3. 2006, 12:26
Tu sem včera pila a neni mi nejlíp...
Myslim to skot skou
24. 3. 2006, 12:16
kokotsko
skot ska
24. 3. 2006, 12:15
Díky Janiiii. Si supr človíček-rozumíš mi víc než moje máma. Hezkej život!
Dojatá Anděla
24. 3. 2006, 12:01
...a já trávil vánoce na vazbě
Kulínskej
24. 3. 2006, 11:59
Tak díky. Kdyžtak mi zavolej na mobil nebo na icq nebo na msn nebo na pevnou. Uz musim jit. Jako v pohode, ja bych ti do nej nesla. Tak zatim páčko, večer budu na Václavaku v ČÍ Péttu. (diskoteka) Tam to přines, zahrajou, zatrsaj. fajn zbytek dne.
Janiiiíí
24. 3. 2006, 11:45