Silver Rocket

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Jméno: Email:
myslim, ze je to tady dneska v prdeli
pyj you pivo 24. 3. 2006, 13:11
http://www.immunology.cz/…
<-vopeč vurst 24. 3. 2006, 13:01
Vopečbuřtů? ŘVU smíchy!
Wabina 24. 3. 2006, 12:59
a já slizz jim, šťavnatá lasturko...
casanova z Nový Horky 24. 3. 2006, 12:58
Co to tady jako mělo bejt za obskurní happening? Že je někdo paf z toho fotra všech vopečbuřtů je divný, že to veřejně vykřikuje je ještě divnější. Ale že se to propírá na posvátným fóru posvátný stránky je sraní bohů.
Apokalypsa se kvapem blíží. 24. 3. 2006, 12:55
Máš recht.
Tapadapatalopotulos 24. 3. 2006, 12:55
nic jinyho nebylo, tak co voe!
zorbas 24. 3. 2006, 12:53
Řiká znalec v oboru:D
:D 24. 3. 2006, 12:38
metaxa je pro teplouse
bohuš matuš 24. 3. 2006, 12:35
včera mnam metaksa*****
zorbas 24. 3. 2006, 12:26
Tu sem včera pila a neni mi nejlíp...
Myslim to skot skou 24. 3. 2006, 12:16
kokotsko
skot ska 24. 3. 2006, 12:15
Díky Janiiii. Si supr človíček-rozumíš mi víc než moje máma. Hezkej život!
Dojatá Anděla 24. 3. 2006, 12:01
...a já trávil vánoce na vazbě
Kulínskej 24. 3. 2006, 11:59
Tak díky. Kdyžtak mi zavolej na mobil nebo na icq nebo na msn nebo na pevnou. Uz musim jit. Jako v pohode, ja bych ti do nej nesla. Tak zatim páčko, večer budu na Václavaku v ČÍ Péttu. (diskoteka) Tam to přines, zahrajou, zatrsaj. fajn zbytek dne.
Janiiiíí 24. 3. 2006, 11:45